Krystyna Janda odzyskała prawo jazdy

Krystyna Janda wykroczenia synów brała na siebie i musiała ponownie zdawać egzami na prawo jazdy. "Zdałam, teoretyczny zdałam, praktyczny zdałam".

Multimedia

Krystyna Janda oraz jej synowie jeździli jednym samochodem - niestety niekiedy łamali przepisy ruchu drogowego, co oczywiście kończyło się mandatem. Finalnie odebrano prawo jazdy Krystynie Jandzie, która wszystkie wykroczenia brała na siebie. Aktorka musiała ponownie zdać egzamin na prawo jazdy. Udało się!

CZYTAJ TAKŻE: W DOMU KRYSTYNY JANDY STRASZY! PIES KRYSTYNY JANDY ODKRYŁ POMYŁKĘ HYDRAULIKA

"Prawo do prowadzenia samochodu odebrano mi listownie, korzystałam z samochodu razem z moimi dwoma synami. Serce matki kazało płacić mandaty z fotoradarów bez drgnienia okiem i brać wszystko na siebie. Zapomniałam tylko liczyć punkty karne. Wracam do życia. Dumna z siebie i nauczona tą lekcją pokory, żeby nie płacić od razu i nie przyznawać się do niczego. Pisać - nie wiem kto prowadził mój samochód - tak mnie pouczyli bystrzejsi" - napisała aktorka na swoim blogu.

Krystyna Janda skomentowała również składnię pytań z egzaminu teoretycznego.

"Egzamin teoretyczny, czyli testy, do zdania których potrzebna jest nie tyle wiedza, co nadążenie za pokrętnym umysłem, który napisał te pytania, zdałam dopiero za trzecim razem. Pytania zadawane przez podwójne przeczenia - Czy nie możesz użyć sygnału dźwiękowego, kiedy kierowca stojący przed tobą nie zjechał ze skrzyżowania, a zmieniły się światła na zielone? - do dyspozycji jest tak lub nie, jak odpowiedzieć? Czy tak czy nie, bo obie odpowiedzi przy podwójnym przeczeniu oznaczają poprawną odpowiedź - nie. Pytania podchwytliwe, niepotrzebne, dezorientujące, absurdalne, jak to, czy perfumy rozkojarzają kierowcę… Zdałam, teoretyczny zdałam, praktyczny zdałam" - przyznała Krystyna Janda.

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    Co za bezmyślność, trzeba było nauczyć synów odpowiedzialności. Jak zabiją całą rodzinę, jadąca na wakacje, to też weźmie to na siebie?

    26.02.2014 14:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×