Krystyna Mazurówna: Polska jest zacofanym krajem

Była jurorka "Tylko taniec. Got to Dance" skomentowała usunięcie jej z programu.

Multimedia

Krystyna Mazurówna musiała się pożegnać z show z powodu swojego wieku. Jak zapewnia, w innych krajach coś podobnego mogłoby się skończyć w sądzie.

CZYTAJ TAKŻE: "GOT TO DANCE" JUŻ BEZ KRYSTYNY MAZURÓWNY KRYSTYNA MAZURÓWNA ZNÓW ZOSTANIE BABCIĄ

 • W jedynym mailu w tej sprawie, który dostałam od pani Niny Terentiew, rzeczywiście tłumaczyła mi ona rezygnację Polsatu z dalszej współpracy ze mną tym, że audycja ta jest przeznaczona dla młodej widowni, więc musi zastąpić mnie ktoś młodszy. Nie jestem pewna, czy rzeczywiście jest to jedyny powód podziękowania mi za dalszy współudział, ale nie przejęłam się ani nie odczułam tego boleśnie. Najbardziej w życiu lubię zmiany! Natomiast tłumaczenie, że odsuwa się kogoś od współpracy ze względu na jego wiek, jest równoznaczne z rasizmem (tu nie chodzi o kolor skóry, ale właśnie o datę urodzenia) i we Francji mogłoby być karalne. Ale - jestem tolerancyjna, nie będę wytaczać procesu - powiedziała Krystyna Mazurówna w wywiadzie dla uljaszowanie.blog.pl.

 • Niestety, Polska jest krajem zacofanym, w którym pokutuje wiele przesądów i opinii, prawie ze średniowiecza. Na świecie, a przynajmniej w bardziej cywilizowanej jego części, ludzi wartościuje się według ich umiejętności, osobowości i talentu, a nie roku urodzenia - podsumowała Mazurówna decyzję Polsatu.

Komentarze

Skomentuj
 • O ho ho ! (gość)

  Coś w tym jest. Przecież nawet Justin Bieber, wychowany na informacjach niezależnych dziennikarzy z europy zachodniej, z ostatnich 20-tu lat, czyli to co było po "okrągłym stole", mówi że jedzie na koncert do Rosji.

  17.04.2013 22:09
 • Sztemp (gość)

  Dlaczego To Coś wyciera sobie buzię Polską?? ("w wywiadzie dla blog.pl")

  17.04.2013 21:07
 • Wieska (gość)

  No cóż,Pani Terentiew ma słabą pamięć.Zapewne z powodu wieku.Jest przecież starsza od Telewizji,z której usnęła Panią.Czapka z głowy Szanowna,Nietuzinkowa Pani Krystyno. Piękna Damo ! (Nie to co caryca :) )

  17.04.2013 20:51
 • kocisek@...

  TAK PANI KRYSTYNO ZA TO PANI JEST BAAAARDZO POSTĘPOWA,OPOWIADANIA O SEXIE Z BEZDOMNYM KLOSZARDEM.OSTATNIO SPRAWA DWÓCH HOMOSIÓW GWAŁCĄCYCH SWOJE ADOPTOWANE DZIECKO http://www.wprost.pl/ar/395736/Homoseksualisci-adoptowali-dzieci-by-je-gwalcic/ (CZEMU MEDIA NIC NIE MÓWIĄ NA TEN TEMAT?)...TO SIĘ NAZYWA POSTĘP PRAWDA?JEŻELI WEDŁUG WAS TO JEST POSTĘP TO JA WOLĘ ŻYĆ W ''ZACOFANEJ'' POLSCE

  17.04.2013 15:26
 • Joanna (gość)

  Całkowicie się zgadzam, myślę, że młodsze pokolenie widzów lubiło patrzeć na miłe dla oka ekstrawagancje Pani Krystyny, wciąż atrakcyjnej kobiety!

  17.04.2013 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×