Krystyna z „Rolnik szuka żony” jest w związku z kobietą! [ZDJĘCIA]

Krystyna z „Rolnik szuka żony” już nie szuka męża. Jak się okazuje, uczestniczka programu spotyka się teraz z kobietą.

Multimedia

Krystynę poznaliśmy w 2. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie rywalizowała o względy Roberta. Po zakończeniu programu okazało się jednak, że uczestniczka zaczęła spotykać się z innym rolnikiem - Jakubem. Ich uczucie nie trwało jednak długo. Po serii wspólnych zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych Krystyna poinformowała swoich fanów o rozstaniu.

CZYTAJ TAKŻE: "ROLNIK SZUKA ŻONY". KRYSTYNA I KUBA ROZSTALI SIĘ!

Od rozstania z Jakubem minęło kilka miesięcy, ale jak się okazuje, serce Krystyny znów jest zajęte. Kobieta od jakiegoś czasu publikuje na swoim profilu społecznościowym zdjęcia z tajemniczą blondynką, z którą pojawiła się nawet na ślubie Roberta i Agnieszki. W mediach szybko pojawiły się spekulacje o odmiennej orientacji seksualnej uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Teraz Krystyna w rozmowie z Fakt24.pl otwarcie przyznała, że od niedawna ma partnerkę.

Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą [...] Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką.

CZYTAJ TAKŻE:

BAJKOWY ŚLUB AGNIESZKI I ROBERTA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY [ZDJĘCIA]
"ROLNIK SZUKA ŻONY 3". SPRAWDŹ, CO WYDARZYŁO SIĘ W ODCINKU PILOTOWYM 3. EDYCJI PROGRAMU [ZDJĘCIA]
"ROLNIK SZUKA ŻONY 3". ŁUKASZ I MONIKA FAWORYTAMI WIDZÓW. WEJDĄ DO PROGRAMU? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×