Kryzys u Cichopków?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli przez lata bardzo medialna parą. Ich miłość zrodziła się przed telewizyjnymi kamerami i dalej kwitła w tym środowisku.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE CICHOPKÓW CICHOPKI W KLUBACH FITNESS

Ostatnio coś się zmieniło...

"Fakt" zwrócił uwagę, że zawsze nierozłączni, zawsze skupieni na sobie, ostatnio jednak rzadko widywani są razem. W ubiegłym tygodniu Polsat promował swoją jesienną ramówkę i Kasia musiała tam być. Nie jest już taką lokomotywą stacji jak niegdyś, ale... No właśnie, "wieczór spędziła z kolegami z planu" - podkreśla gazeta, bo męża nie było.

Była to już druga taka sytuacja w ostatnim czasie. Przed dwoma tygodniami Cichopek była równie samotna podczas zapowiadania polsatowskiego "Festiwalui Piękna", który Kasia miała prowadzić...

CZYTAJ TAKŻE: CICHOPEK CHODZI NA CASTINGI CICHOPEK POPROWADZI FESTIWAL PIĘKNA. WRACA DO ŁASK?

Nieobecność Hakiela na obu imprezach jest tym bardziej znacząca, że jest on nie tylko mężem, ale i menedżerem Cichopek! Jednak zdaniem informatorów gazety, te dwie imprezy to tylko wierzchołek góry lodowej, bo parze coraz częściej zdarzają się ciche dni a nawet samotne wyjścia.

Komentarze

Skomentuj
  • jerzy z n (gość)

    Tej dziewczynie chyba sie wydaje, ze zlapala Pana Boga za nogi. Wyraznie chce dominowac w tym zwiazku. Do pieluch i gotowac zupe. Inna sprawa ,ze z Jej rak zupa moze smakowac. Wiec do dziela mloda mamusiu i zono.

    29.08.2011 16:25
  • maria (gość)

    Hakiel traktował Ją i traktuje jak niewolnicę do zarabiania pieniędzy,którymi on obraca.Teraz Ona zarabia mniej i pan stroi fochy.

    29.08.2011 15:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×