"Kryzys wieku średniego mnie nie dotyczy"- twierdzi Wojewódzki!

Dziennikarz w rozmowie z Dorotą Wellman zdradza tajniki swojego życia seksualnego.

Multimedia

Podkreśla, że w ostatnim okresie swojego życia nie narzekał na brak kontaktów damsko-męskich. "Moje życie osobiste jest znakomicie unormowane. Nigdy wcześniej nie prowadziłem tak urozmaiconego życia seksualnego jak przez ostatnie trzy lata. Od ponad 20 lat jestem konsekwentnie wierny 20-latkom. Trzeba mieć jakieś zasady. Kryzys wieku średniego nie ma nic wspólnego z metryką, tylko stylem życia. Mnie on nie dotyczy, bo ja jestem programowo niedojrzały. Jeśli to, jak żyję, jest wynikiem kryzysu wieku średniego, to ja na tę chorobę zapadłem już na studiach. Chcę być jak Charlie Chaplin, który został ojcem w wieku 70 lat, John Wayne, który dokładnie w moim wieku po raz trzeci się ożenił i Jan Nowicki, który swój małżeński debiut przeniósł pod siedemdziesiątkę. O Andrzeju Łapickim nie wspomnę, bo to żółta koszulka lidera. Tak, chcę być taki jak oni"- zdradza koleżance ze stacji.

Na czym polega fenomen Kuby Wojewódzkiego? Co takiego ma w sobie, że cieszy się tak dużym powodzeniem? Może dziennikarz ten jest prawdziwym dowodem na to, że inteligencja pociąga bardziej niż wygląd?

Czytaj także: Wojewódzki zazdrości wyglądu Ibiszowi? Zgrzyty na linii Mucha-Wojewódzki? Nowa dziewczyna Wojewódzkiego?

Komentarze

Skomentuj
 • 20-tka (gość)

  a ja bylam z kubusiem i bylo fajnie ;) hotel *****, kolacja za 10 tyś PLN, limuzyna i ten jego humor, on jest taki inteligentny ze nawet zaimponowaj mojej siostrze ktora ma 4 lata :) polecam wszystkim (a jesli chodzi o TE sprawy - to sie nie martwcie dziewczyny - 3 minuty i po sprawie)

  08.03.2010 12:07
 • ... (gość)

  Charlie Chaplin był kimś wielkim Kuba Wojewódzki nie dorasta mu do pięt. o nim jak zniknie z ekranu po miesiacu nikt nie będzie nawet pamiętał że ktos taki był.

  07.03.2010 19:15
 • kaśka (gość)

  nie ma dystansu do siebie,robi idiotę z siebie ,większego niż jest -jest starym facetem i powinien się jakoś zachowywać.Robienie udziwnień swojej osoby,plując do szklanki gościa,w obrażliwy sposób wyrażając się o swoich seksualnych partnerkach/chyba,że zmyślone?/ nie świadczy o jego inteligencji tylko o debiliżmie i w tym wieku to już wtórnym.No,cóż na świecie są ludzie i parapety,a parapetów przecież nikt nie każe mi oglądać.

  07.03.2010 15:45
 • leon (gość)

  Zgadzam się, ze chodzi o kasę. Dziewczyny leca na niego dlatego, że ma gruby portfel i jest znany. Taka smutna prawda, że teraz dziewczyny wolą sławnych i bogatych niż przeciętnie zarabiających ale miłych i czułych facetów :(

  07.03.2010 13:51
 • ewcia (gość)

  Na pewno jest inteligentniejszy od tych komentarzy tutaj... Brawo Kuba :)))

  06.03.2010 19:03
 • ... (gość)

  jesteście smieszni, nazywacie go kretynem bo w wieku 50 lat ma ogromny dystans do siebie i do życia!!

  06.03.2010 17:56
 • feministka? (gość)

  jest kretynem,zdarzyło mi się 2 x obejrzeć jego program i wygląda to tak:są osoby,które napada,ale są takie których jezyka się boi i szuka wystraszonymi oczyma akceptacji.Natomiast o seksie wyraża się tak jak największy cham,albo nieokrzesany zwierz. Porównuje się do Łapickiego?- musiałby być przystojny,no bardziej Nowicki-stary,sflaczały satyr.

  06.03.2010 15:06
 • feministka? (gość)

  jest kretynem,zdarzyło mi się 2 x obejrzeć jego program i wygląda to tak:są osoby,które napada,ale są takie których jezyka się boi i szuka wystraszonymi oczyma akceptacji.Natomiast o seksie wyraża się tak jak największy cham,albo nieokrzesany zwierz. Porównuje się do Łapickiego?- musiałby być przystojny,no bardziej Nowicki-stary,sflaczały satyr.

  06.03.2010 15:04
 • boczek (gość)

  Nie ma nic w sobie. Ma jedynie portfel wypchany pięniędzmi od naiwnych którzy go oglądają - a na to bez wątpienia lecą dwudziestolatki. Facet jest po prostu jebnięty - w wieku prawie 50 lat robi z siebie durnia i podskakuje w telewizji jak jakaś małpa - ale bardziej jebnięci są Ci którzy to gówno oglądają!

  06.03.2010 09:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×