"Krzysiu, gdzie jesteś?". Kubuś Puchatek i dorosły Krzyś! Kiedy premiera filmu? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu "Krzysiu, gdzie jesteś?". Zobaczcie, czego spodziewać się po produkcji. Przedstawiamy Wam zwiastun filmu.

Multimedia

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Popek, Doda, Ewelina Lisowska i Sławomir na scenie w Sopocie! Zobaczcie, co się działo! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Film „Krzysiu, gdzie jesteś?” wyreżyserował nominowany do Złotego Globu® Marc Forster („Marzyciel”) na podstawie scenariusza Alexa Rossa Perry’ego („Złote wyjście”) i nominowanej do Oscara® Allison Schroeder („Ukryte działania”) oraz opowiadania Perry’ego opartego na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda.

Produkcją zajęli się Brigham Taylor i Kristin Burr, producentami wykonawczymi zostali Renée Wolfe i Jeremy Johns. W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu Ewan McGregor (“Fargo”) jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody Hayley Atwell („Agentka Carter”) jako jego żona Evelyn; Bronte Carmichael jako jego córka Madeline.

"KRZYSIU, GDZIE JESTEŚ?" W KINACH OD 17 SIERPNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lena (gość)

    Jejuśku cudowny zwiastun!

    26.05.2018 18:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×