krzysztof cwynar

Syn Krzysztofa Krawczyka nie chciał przyjechać na koncert ku pamięci ojca i odmówił udziału w dokumencie o nim? Jest oświadczenie TVP!

Chociaż od śmierci i pogrzebu Krzysztofa Krawczyka mijają kolejne tygodnie, to wciąż zaognia się spór w rodzinie Krawczyków. Niedawno Telewizja Polska zorganizowała koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, jednak część widzów była oburzona, że w Opolu nie pojawił się syn Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Krawczyk Junior nie był zaproszony? Telewizja Polska właśnie wydawała oświadczenie!

03.06.2021Krzysztof Krawczyk - całe moje życie

Przeczytaj także:

Krzysztof Krawczyk zaczynał u ich boku karierę. Andrzej Kosmala szczerze o zespole Trubadurzy! W komentarzach obrzydliwy hejt na Krzysztofa Krawczyka Juniora!

Krzysztof Krawczyk to niezaprzeczalna legenda polskiej muzyki. Zanim jednak gwiazdor rozpoczął solową karierę, należał do zespołu Trubadurzy. Formacja niedawno pojawiła się na opolskim festiwalu, gdzie zagrano koncert ku pamięci Krawczyka. Przy przebojach Trubadurów doskonale bawił się przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala, który jest skonfliktowany z członkiem formacji, Marianem Lichtmanem. Teraz Kosmala szczerze powiedział, co sądzi o Trubadurach!

09.09.2021Krzysztof Krawczyk

Syn Krzysztofa Krawczyka w końcu zabrał głos! Ewa Krawczyk utrudniała jego kontakt z ojcem? Jest szansa na pojednanie z Juniorem?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była szokiem dla całej Polski. Nikt się nie spodziewał, że jednego z najlepszych polskich muzyków może zabraknąć... Ta śmierć spowodowała też, że cała Polska dowiedziała się o trudnej relacji Krzysztofa Krawczyka ze swoim synem. Krzysztof Krawczyk Junior teraz, po raz pierwszy po śmierci ojca, zabrał głos!

12.05.2021Krzysztof Krawczyk

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×