Krzysztof Czeczot jako Zenek Martyniuk! Kto zagra żonę króla disco polo?

Powstaje film o Zenku Martyniuku. Już wiadomo, że w króla disco wcieli się Krzysztof Czeczot. A kto zagra jego żonę? Kiedy premiera filmu o liderze zespołu Akcent?

Multimedia

Krzysztof Czeczot jako Zenek Martyniuk

Informacja o tym, że powstaje filmu o królu disco polo krąży w mediach od dobrych kilku miesięcy. Początkowo do głównej roli wskazywano Piotra Głowackiego, Antoniego Królikowskiego i Dawida Ogrodnika. Sam Zenek Martyniuk mówił, że w tej roli widziałby Jacka Braciaka.

Król disco polo wskazał aktora, który mógłby go zagrać! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się okazuje Zenka Martyniuka nie zagra żaden z powyższych aktorów. W lidera zespołu Akcent wcieli się Krzysztof Czeczot, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie planu. Fotografia zdradziła jednocześnie, że w żonę Zenka Martyniuka wcieli się Klara Bielawka - aktorka teatralna grająca w Teatrze Powszechnym.

Młodego Zenka Martyniuka zagra Jakub Zając, którego można było zobaczyć w serialu "Belfer" i filmach "Najlepszy" i "Czuwaj".

Przypomnijmy, że za reżyserię filmu ma odpowiadać Katarzyna Jungowska, prywatnie będąca córką Grażyny Szapołowskiej. Jungowska do tej pory zrealizowała tylko jeden pełnometrażowy film - "Piąte: nie odchodź" z 2014 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×