Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: Lesbijki są bardziej naturalne niż geje. Miło by się popatrzyło

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zdradził, co myśli na temat homoseksualistów. Bokser inaczej podchodzi do gejów i lesbijek.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KRZYSZTOF "DIABLO" WŁODARCZYK O 50 CENCIE: ZACHOWAŁ SIĘ JAK TYPOWY BURAK! "DIABLO" WŁODARCZYK ZDRADZAŁ ŻONĘ

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nie ma nic przeciwko homoseksualistom. Co więcej, bokser zdradził, że chętnie popatrzyłby na lesbijki okazujące sobie czułość.

- Nie mam nic do gejów. Niech sobie żyją własnym życiem, oby tylko mnie nie zaczepiali! Moim zdaniem lesbijki są bardziej naturalne niż geje. Nie mógłbym patrzeć na dwóch facetów obłapiających się gdzieś na ławce w parku. A na kobiety... miło by się patrzyło! - powiedział "Diablo" w rozmowie z "Super Expressem".

Komentarze

Skomentuj
  • Loll (gość)

    Miło, że "Diablo" Włodarczyk w przeciwieństwie do Adamka, nie jest upośledzony umysłowo.:) Niektórym obijanie mózgu trwale odebrało rozum. Diablo z kolei pozytywnie zaskakuje rozumieniem, że ludzie mają prawo o sobie samodecydować (również w kwestii tego z kim chcą być). Wypowiedzi Adamka stoją na tak niskim poziomie, że mnie aż żenuje. Brawo Włodarczyk!

    18.04.2014 21:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×