Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o 50 Cencie: Zachował się jak typowy burak!

Wśród pochwał płynących pod adresem 50 Centa znalazł się również głos krytyki. Co się stało, że Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nazwał rapera "burakiem"?

Multimedia

Podczas wizyty w Polsce 50 Cent pojawił się na prezentacji przygotowanej przez Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i młodych pięściarzy ze stowarzyszenia sportów walki. Chłopcy mieli zaprezentować przed raperem swoje umiejętności, jednak spotkanie okazało się rozczarowaniem.

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ: 50 CENT TO BARDZO POZYTYWNY KOLEŚ [WIDEO] LIBER O 50 CENCIE: TO OSOBA, KTÓRA BUDZI KONTROWERSJE [WIDEO]

- Wizyta oszałamiająca, niesamowita i wręcz upokarzająca. Powiem szczerze, że zachował się jak typowy burak! Powiem szczerze - to jest jakaś abstrakcja, żenada i tragedia. Powiedział kilka słów, fajnie, że przyjechał, ale tak naprawdę te dzieciaki, które się przygotowały na występ, chciały pokazać jak sparują i jak boksują, wszystko przygotowały dla niego... tak naprawdę olał i zlekceważył to wszystko - wyznał rozczarowany Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w wywiadzie dla "SE".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×