krzysztof ibisz

"Święty". Krzysztof Ibisz jako ekspert rozwoju osobistego! Czego nauczy bohaterów serialu? [CO SIĘ WYDARZY?]

Krzysztof Ibisz, jako ekspert od savoir-vivre’u i autor poradnika rozwoju osobistego pod tytułem „Jak cię widzą, tak cię piszą”, pojawi się w dwóch odcinkach nowego sezonu komedii obyczajowej „Święty”, które zobaczymy już dziś i jutro (w środę i w czwartek – 28 i 29 września) o godz. 20 w Super Polsat. Lekcja dobrych manier, jaką poprowadzi w serialu, zakończy się jednak awanturą, kiedy na jaw wyjdą przykre fakty…

28.09.2022Święty

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

02.08.2022Taniec z gwiazdami

"Top Model". Historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej. Para długo stroniła od blasku fleszy i trzymała w tajemnicy swoje szczęście!

Joanna Kudzbalska jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Para długo stroniła od medialnych wyjść, ba! Długo w sekrecie trzymali sam fakt, że są razem. Nie inaczej było z ciążą - Joannie Ibisz długo udawało się mylić media, sprytnie ukrywając ciążowe krągłości. Przypominamy historię miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Ibisz.

06.06.2022Top Model

Miss Mazowsza 2022. Sylwia Tomczak najpiękniejszą mieszkanką Mazowsza! Ile lat ma nowa Miss Mazowsza? Co o niej wiemy?

W niedzielę 5 czerwca w Ciechanowie odbył się Wielki Finał Miss Mazowsza. Wybory stanowiły regionalny etap najbardziej prestiżowego konkursu w kraju, czyli Miss Polski. O tytuł najpiękniejszej mieszkanki Mazowsza walczyło 16 kandydatek. Koronę i tytuł Miss Mazowsza zdobyła Sylwia Tomczak z Ciechanowa! Co wiemy o piękności, która zdobyła koronę?

06.06.2022Miss Mazowsza 2022

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz swego czasu mocno podpadł swojej sporo młodszej żonie. "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha... "

Joanna Ibisz jest trzecią żoną słynnego prezentera Polsatu. Wybranka Krzysztofa Ibisza w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć o początkach ich znajomości. Okazuje się, że niewiele brakowało, a przez jego zachowanie para nigdy nie stanęłaby na ślubnym kobiercu. Co takiego zrobił wtedy Krzysztof Ibisz?

02.06.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak dziś wygląda syn Krzysztofa Ibisza! Co wiemy o Maksymilianie? Zobacz, jak poradził sobie na scenie!

Krzysztof Ibisz, choć w show-biznesie jest obecny od przeszło dwóch dekad, paradoksalnie nigdy nie należał do gwiazd przesadnie eksponujących swoje życie prywatne. Jego starszy syn, Maksymilian, coraz śmielej pokazuje się u boku swojego słynnego ojca. Ostatnio pojawili się razem na koncercie Fundacji Polsat w Skierniewicach! Zobacz, jak dziś wygląda starszy syn Krzysztofa Ibisza!

30.05.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×