krzysztof ibisz

Krzysztof Ibisz programy. Król telewizyjnej rozrywki i nie tylko! Oto najważniejsze programy rozrywkowe, które prowadził

Krzysztof Ibisz programy. Słynny prezenter od lat z powodzeniem prowadzi rozmaite formaty telewizyjne. Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy w Polsce - potwierdzają to m.in. nagrody: trzy Wiktory Publiczności i dwie Telekamery. Oto najpopularniejsze programy, które prowadził Krzysztof Ibisz! Znacie wszystkie?

20.04.2021Taniec z gwiazdami

"Twoja twarz brzmi znajomo". Świąteczny odcinek programu za nami! Triumfowali... Adam Strycharczuk, Czadoman, Katarzyna Skrzynecka oraz Gosia Andrzejewicz!

Święta to czas, kiedy jeszcze większą troską otaczamy tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapanowała wspaniała świąteczna atmosfera! Sprawdźcie, co wydarzyło się w świątecznym odcinku programu i kto tym razem okazał się najlepszy! Były zaskoczenia?

18.12.2020Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Powstał świąteczny odcinek rozrywkowego hitu Polsatu! Krzysztof Ibisz współprowadzącym! Kiedy emisja?

Święta to czas marzeń o pięknej choince, śniegu i ciągnących po nim saniach z prezentami oraz przede wszystkim ciepłych wieczorach spędzonych w gronie najbliższych. To także czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, przepiękne metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

03.12.2020Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×