Krzysztof Krawczyk będzie miał swój pomnik! Żona i menedżer już nad tym pracują

Krzysztof Krawczyk ma zostać upamiętniony monumentalnym pomnikiem! Nad inicjatywą czuwają żona artysty i jego menedżer. Całe przedsięwzięcie wspierają także fani i przyjaciele zmarłego muzyka. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Kilka dni temu całą Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci wybitnego polskiej wokalisty, Krzysztofa Krawczyka. Niedawno odbył się pogrzeb artysty. Żona i menadżer artysty już pracują nad organizacją miejsca pochówku.

Rodzina, przyjaciele i wielbiciele muzyki pożegnali jednego z najlepszych polskich artystówZobacz więcej

Okazuje się, że na cmentarzu w Grotnikach ma powstać okazały pomnik ku czci autora takich hitów jak "Parostatek", "Mój przyjacielu" czy "Bo jesteś ty". Nad projektem monumentu czuwa żona artysty, Ewa Krawczyk, i jego menadżer i przyjaciel, Andrzej Kosmala, który skomentował sprawę dla Super Expressu.

Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi

W inicjatywę zaangażowało się wielu przyjaciół i fanów artysty, którzy chcą pomóc w sfinansowaniu pomnika. - Jestem wzruszona spontaniczną reakcją ludzi i ich wielkim sercem. Choć wcale tego nie oczekiwałam, to jestem pewna, że Krzysztof ciszy się w niebie - mówiła Ewa Krawczyk w rozmowie z se.pl.

Większość fanów z zadowoleniem przyjęła taki pomysł na upamiętnienie wielkiego artysty. Wielu przyznaje jednak, że największym pomnikiem dla Krawczyka jest jego muzyka, która zostanie z nami już na zawsze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Znudzona (gość)

  Dajcie spokój już z tym Krawczykiem ile można . Niech sobie pomnik postawią w swoim domu na środku salonu a nas już tym nie męczą. Tyle ludzi umiera i nie ma takich ceregieli

  19.04.2021 00:33
 • Iwona (gość)

  A ja jestem za pomnikiem dla Krzysztofa Krawczyka.

  18.04.2021 10:09
 • też fanka (gość)

  Bardzo lubiłam Pana Krzysztofa jego śpiew ale stawianie pomników to trochę przesada. Lepiej niech długo zostanie w naszej pamięci. Jego piosenki wciąż będą w naszym życiu. Być może osoby mu bliskie są jeszcze w silnych emocjach (czemu się nie dziwię) ale dajmy sobie odpocząć, by nie było ze kraj nasz stał się krajem pomników.

  18.04.2021 09:58
 • Izz (gość)

  Do przewidzenia .Robili obydwoje na nim niezłą kasę. Nie poprzestaną. Pomnik z budżetu obywatelskiego czy jakoś zrzutka bo biedna kochającą żona nie ma kasy?😂

  18.04.2021 09:24
 • M (gość)

  Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : https://linktr.ee/polishgirl

  17.04.2021 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×