Krzysztof Krawczyk Junior. Ewa Krawczyk chce udobruchać pasierba? Ma pomysł, gdzie mógłby spocząć

Ewa Krawczyk postawiła zmarłemu mężowi piękny pomnik. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku pomyślała przy tym o pasierbie, Krzysztofie Krawczyku Juniorze, który niedawno zakwestionował w sądzie testament ojca. Wygląda jednak na to, że wdowa po legendarnym wokaliście chce udobruchać juniora. Sprawdźcie, o co chodzi!

Multimedia

Niedawno informowaliśmy o tym, że równo pół roku po śmierci legendarnego Krzysztofa Krawczka, na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią, stanął okazały pomnik artysty. Żona wokalisty chciała, aby prace nad pomnikiem zakończyły się przed Wszystkimi Świętymi. Wszystko poszło zgodnie z planem.

Tak wygląda grób zmarłego w kwietniu artysty. Nagrobek doczekał się pomnika. Zobacz zdjęciaZobacz więcej

Kształtem nagrobek Krzysztofa Krawczyka przypomina scenę, która była dla niego drugim domem. Na płycie widnieje napis: Bo jesteś ty!, czyli tytuł jednego z największych przebojów wokalisty, Warto żyć!, a także jego autograf.

Ewa Krawczyk chce udobruchać pasierba?

Jak się teraz okazuje, Ewa Krawczyk chce, aby obok ojca spoczął jego syn, Krzysztof Krawczyk Junior. Wdowa już załatwiła juniorowi kwaterę tuż za grobem wokalisty.

Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego – wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Myślicie, że Igor Krawczyk doceni gest macochy? Przypominamy, że syn Krzysztofa Krawczyka nadal walczy o zachowek po ojcu, gdyż - jak twierdzi żona artysty - nie został uwzględniony w testamencie. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym poprzednim tekście tutaj.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×