Krzysztof Krawczyk Junior lada chwila może zostać bezdomny! Niedługo zostanie wyrzucony z domu

Krzysztof Krawczyk Junior ponownie musi się mierzyć z poważnymi problemami mieszkaniowymi. Niedawno wprowadził się do swojej obecnej partnerki, która mieszka wraz z matką i dzieckiem. Jednak ostatnio mama jego dziewczyny miała zażądać, aby Junior się od nich wyprowadził, co oznacza lada dzień może zostać bez dachu nad głową.

Multimedia

Krzysztof Krawczyk Junior zostanie bezdomny?

Krzysztof Krawczyk Junior od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o mieszkanie komunalne. Mogło się wydawać, że jego sytuacja materialna nieco się poprawiła. Syn legendarnego piosenkarza otrzymał połowę renty po zmarłym ojcu, a jego obecna partnerka Katarzyna zaproponowała, by się do niej wprowadził.

Junior razem ze swoją dziewczyną udzielili ostatnio wywiadu portalowi "Co za tydzień", w którym wyznali, że dodatkowe środki z renty wcale nie poprawiły sytuacji materialnej Krzysztofa, która po wykupieniu leków wygląda dokładnie tak samo, jak przedtem. Okazuje się jednak, że to nie jedyny problem młodego Krawczyka.

Syn muzyka gorzko o relacji z ojcem. "Kochałem, ale u mnie kochać, to równocześnie bać się"Zobacz więcej

Jakiś czas temu Junior wprowadził się do swojej partnerki Kasi do małego mieszkania w Zgierzu. Para dzieli niewielką przestrzeń wraz z mamą jego dziewczyny i jej dzieckiem. Ta sytuacja niewątpliwie ciąży schorowanej matce Kasi, która miała zażądać, by Junior wyprowadził się z ich mieszkania do końca maja.

Mieszkamy w mieszkaniu mojej mamy. Jest osobą starszą i schorowaną, potrzebuje trochę spokoju. Poprosiła więc, żeby do końca maja się wyprowadził. Mamy nadzieję, że do tego czasu dostanie mieszkanie – wyznała partnerka młodego Krawczyka w rozmowie z "Co za tydzień".

Krzysztof Cwynar, opiekun Krzysztofa Krawczyka Juniora, przedstawił portalowi odpowiedź Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi, na wniosek o przyznanie mu komunalnego mieszkania. Zgodnie z otrzymaną informacją Junior otrzyma mieszkanie z urzędu, jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie miałoby to nastąpić.

Powiedzieli, że to może być i miesiąc, i rok, i dwa – wyznał Junior portalowi portalowi "Co za tydzień".

Zobacz galerię

Syn zmarłego artysty wystąpi na parkiecie? "Mam predyspozycje i smykałkę"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Radca (gość)

  Może go przygarnie macocha. Wierząca kobieta, którą bardzo przeżywa śmierć Jego ojca.

  16.04.2022 21:05
 • Gall (gość)

  Ile ludzi w bardzo złych warunkach mieszka,samotne matki,schorowani inwalidzi czekają na socjalne mieszkania latami i co cwany pasożyt w pierwszej kolejności ma dostać mieszkanie,do tej pory mieszkał w mieszkaniu babci gdzie robił chlew z pokoju który zajmował,pasożyt....do pracy niech się weźmie i zacznie na swoje zachcianki zarabiać,niech się doszkoli i założy swoją działalność.

  16.04.2022 12:50
 • Perl Wojtuś (gość)

  Bałwan zostanie bałwanem leser pie.........by. Kochana Pani Ewuniu spokojnych ,pogodnych Świąt Wielkanocnych. Podziwiam Panią,współczuję ,że ma Pani problemy z tym okropnym pasierbem.

  15.04.2022 22:06
 • Vika (gość)

  Ludzie latami czekają na lokal , a co Krzysztof ma swoje specjalne przywileje ? Moja wnuczka która była w rodzinie zastępczej też czeka i na ten okres wynajmuje pokòj .Bo się już usamodzielniła chciała mieszkać sama , każdy czeka co on liczy tylko na darmo

  15.04.2022 09:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×