Krzysztof Krawczyk Junior musi walczyć o pieniądze nie tylko dla siebie. Jego syn wymaga rehabilitacji, a alimentów od dziadka już nie ma!

Krzysztof Krawczyk Junior zaczął mówić o swoim synu. 15-letni Bartek wymaga rehabilitacji, na którą jego matka nie ma pieniędzy. Nie ma ich też jego ojciec, bo alimenty płacił dziadek...

Multimedia

Krzysztof Krawczyk Junior pierwszy raz mówi o synu

Jedyny wnuk Krzysztofa Krawczyka znalazł się w dramatycznej sytuacji. Okazało się teraz, że 15-letni syn Krzysztofa Krawczyka Juniora, Bartek, wymaga rehabilitacji. Junior nie utrzymuje z nim kontaktów, nie uczestniczy w jego wychowaniu i nie płacił zasądzonych na dziecko alimentów. Płacił je jego ojciec, piosenkarz Krzysztof Krawczyk. Po jego śmierci zabrakło pieniędzy. Na co cierpi Bartek i jakiej rehabilitacji potrzebuje, nie wiadomo - Junior o tym nie powiedział. Podkreślił jedynie, że musi walczyć o spadek po ojcu w jego imieniu:

Muszę walczyć [o pieniądze] dla siebie i dla mojego syna Bartka, który ma już 15 lat. Mam rentę, która wynosi niewiele ponad 1000 złotych, nie mam nawet mieszkania, a on wymaga rehabilitacji. Przez ostatnie lata alimenty na niego płacił mój tata, bo ja nie dawałem sobie z tym rady. To chyba wystarczające powody, żeby walczyć o sprawiedliwość - mówi.

Syn Krzysztofa Krawczyka ostro odpowiada macosze. Nie chce miejsca na cmentarzu. Liczy na coś zupełnie innegoZobacz więcej

Alimenty, jakie dostawał Bartek nie były wysokie. To było tysiąc złotych. Co teraz? Dziecko może żądać alimentów od innych krewnych lub starać się o rentę rodzinną. Tak stanowi prawo, jednak z pewnością cała procedura zajmie trochę czasu a odpowiednia rehabilitacja - płatna - potrzebna jest natychmiast.

Nakręcił teledysk na łódzkiej ulicy. Muzyczny hołd dla ojca to jego pierwszy wideoklip! Mamy zdjęcia z planu!Zobacz więcej

Krzysztof Krawczyk Junior zobaczył syna na pogrzebie ojca po raz pierwszy od wielu lat... Zapowiada, że następnym razem wspólnie postawią znicz na grobie dziadka Bartka. A jak wypadł ten pierwszy kontakt po latach przerwy?

Przywitaliśmy się trochę nieśmiało, jestem też w kontakcie z jego mamą. Oni unikają rozgłosu. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Muszę pomóc Bartkowi i nie chcę, żeby podzielił mój los - powiedział Krawczyk Junior Pomponikowi.

Pierwsza żona piosenkarza komentuje sprawę spadku i postawę Ewy Krawczyk. "Serce to ona chyba ma?"Zobacz więcej

Przypominamy, że sprawa sądowa o spadek dla Krawczyka Juniora nie przyniosła rozstrzygnięcia - mecenas go reprezentująca wniosła o przesłanie i rozpatrzenie dokumentacji medycznej Krzysztofa Krawczyka z trzech placówek i instytucji. Należy bowiem ostatecznie orzec, w jakim stanie fizycznym i psychicznym był wokalista, kiedy dyktował testament notariuszowi.

Krzysztof Krawczyk Junior zakwestionował w sądzie testament ojca. Co z zachowkiem i spadkiem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Niech idzie do pracy .Naciaga ludzi na pieniadze. KK z Ewa za Wszystko placil .Wstyd.

  16.10.2021 00:48
 • Motryl (gość)

  Szlak mnie trafia jak slysze takie cos ,facet zerowal cale zycie na ojcu ,a teraz placze. Niech sie wezmnie do pracy ,nawet alimenty musial za niego płacić Krzysztof Krawczyk . Masakra

  15.10.2021 12:33
 • Biola (gość)

  Walcz o swoje, ta wstrętna baba powinna dostać mieszkanie a posiadłość Syn!!!!

  15.10.2021 12:21
 • Babcia2 (gość)

  Nie popieram postawy Pani Ewy Krawczyk, bezwzględna bez serca bez empatii. Jako można było zadbać o swoją dalszą rodzinę a nie o rodzinę Pana Krzysztofa któremu zawdzięcza ten majątek. Żeby jeszcze miała dzieci wnuki ! Bezwzględna manipulantka. Podejrzewam że wykorzystała słabość ciężko chorego Pana Krzysztofa. Ludzie schorowani są bardzo podatni na sugestie innych nie myślą racjonalnie. Wstyd Pani Ewo ! A zaproponowanie miejsca na cmentarzu to już porażka !

  15.10.2021 11:58
 • Nina (gość)

  Zwykła gra na emocjach. Wzorowy tatuś się zrobił, niech przestanie gwiazdorzy, niech nie robi siebie błazna swoim śpiewem i niech weźnie się za porządna robotę. Ludzie są bardziej chorzy i pracują. Co uważa , że p Ewa powinna dać mu kasę na leczenie syna?

  15.10.2021 11:52
 • Asia (gość)

  Do roboty się weź nie tak chorzy ludzie pracuje tak napewno walczysz o pieniądze dla syna gdzie byłeś przez 15 lat

  15.10.2021 11:39
 • Laguna (gość)

  A weź się do roboty !

  15.10.2021 11:38
 • Babcia (gość)

  Walcz o swoje wstretny babsztyl zadbala o calom swom rodzinke A ciebie i Twego synka wymazala ojcu z påmiieci

  14.10.2021 20:55
 • Julietta (gość)

  Brawo synu Krawca, nareszcie jesteś sobą, a nie marionetką sterowana przez żone ojca. Walcz. Powodzenia.

  14.10.2021 17:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×