Krzysztof Krawczyk nie żyje. Andrzej Duda, Natalia Kukulska, Marzena Rogalska, Andrzej Piaseczny i inne znane osoby żegnają króla polskiej estrady

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Koledzy i koleżanki z branży żegnają teraz wybitnego artystę w mediach społecznościowych. Co napisali o nim Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Kayah i inni? Zobaczcie, jak znani żegnają Krzysztofa Krawczyka.

Multimedia

Gwiazdy żegnają Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk odszedł niespodziewanie, 5 kwietnia 2021 r. Artysta kilka dni wcześniej wyszedł ze szpitala, w którym przebywał z powodu koronawirusa, ale wyzdrowiał i czuł się już lepiej. Niestety, w Lany Poniedziałek jego stan znowu się pogorszył, Krawczyk zaczął tracić przytomność i został przewieziony do szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Andrzej Kosmala w rozmowie z "SE" przyznał, że legendarny muzyk miał kilka chorób współistniejących. Od pewnego czasu miał problemy z sercem, a dokładnie migotaniem przedsionków. Miał również problemy z płucami i oddychaniem. Ewa Krawczyk zaprzecza, że przyczyną śmierci jej męża był COVID-19.

Tak wyglądały ostatnie chwile artysty. Święta spędził z żoną Ewą. Kryzys przyszedł późniejZobacz więcej

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła wszystkich. Gwiazdy żegnają artystę, dzieląc się osobistymi wyznaniami w mediach społecznościowych. Zobacz w galerii, jak Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska i inne znane osoby żegnają króla polskiej estrady.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×