krzysztof oleksyn

Przeczytaj także:

"Zachowaj spokój". Ekranizacja Harlana Cobena ma wielu fanów, ale znajdzie się też sporo krytycznych opinii. Co widzowie zarzucają twórcom serialu?

Na Netflixie pojawił się nowy polski serial. "Zachowaj spokój" to ekranizacja powieści Harlana Cobena. W obsadzie zobaczymy wielu znanych artystów, ale również aktorów z młodego pokolenia. Choć serial został ciepło przyjęty bez widzów, to nie brakuje też słów krytyki. Co widzowie zarzucają twórcom serialu?

28.04.2022Zachowaj spokój

"Zachowaj spokój". Magdalena Boczarska w najnowszej ekranizacji powieści Harlana Cobena gra matkę. Jej życie prywatne wpłynęło na tę rolę

"Zachowaj spokój" to kolejna ekranizacja książki Harlana Cobena dostępna na Netflixie. W roli głównej zobaczymy tam Magdalenę Boczarską. Aktorka wciela się matkę, która jest w stanie zrobić wszystko, żeby odnaleźć swojego syna. Prywatne doświadczenia związane z macierzyństwem sprawiły, że inaczej patrzyła na tę postać.

22.04.2022Zachowaj spokój

"W głębi lasu". Harlan Coben w polskich realiach. Czego można się spodziewać po drugim polskojęzycznym serialu Netflixa? [RELACJA Z PLANU]

"W głębi lasu" to drugi polskojęzyczny serial Netflixa i kolejny, obok brytyjskiego serialu "The Stranger" oraz hiszpańskiego "El Inocente", który jest wynikiem współpracy serwisu z pisarzem Harlanem Cobenem. Czego można się spodziewać po nowej produkcji Netflixa? Jak wyglądała współpraca polskich twórców z amerykańskim królem thrillerów i kryminałów? Czym serial będzie różnił się od jego książki? Na te i inne pytania próbujemy odpowiedzieć w tekście poniżej. Oto nasza relacja z planu serialu "W głębi lasu".

01.06.2020W głębi lasu

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×