Krzysztof Pieczyński pobity w centrum Warszawy! Aktor wytłumaczył, dlaczego [WIDEO]

Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę z agresywnym mężczyzną w centrum Warszawy. Aktor opowiedział o całej sytuacji w Polsat News.

Multimedia

Krzysztof Pieczyński był uczestnikiem bójki i ostrej wymiany zdań w centrum Warszawy. - Idę dość szybko, żeby złapać tramwaj, mija mnie facet, który krzyczy do mnie "ty pedale", "ty ubeku". Ja mówię, może porozmawiamy, może pan mnie z kimś myli, o co chodzi? I wtedy zaczyna mnie kopać - opowiada aktor.

Pieczyński twierdzi, że został ofiarą ataku będącego konsekwencją nietolerancji panującej w Polsce, która jest "wpisana w religię chrześcijańską". - Zapytałem - za co mnie tak nienawidzisz? Bo masz czerwoną kurtkę, bo masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek - mówił aktor, który zgłosił policji sprawę pobicia.

Krzysztof Pieczyński to aktor teatralny i filmowy. Ostatnio można go było oglądać także w serialach "Belfer" i "Komisja morderstw". Znany jest też ze swoich krytycznych wypowiedzi wobec Kościoła katolickiego. W sobotę, 20 stycznia będzie gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści" w Polsat News.

Zobacz galerię

Źródło" TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • bronka (gość)

    panie krzysztofie niech pan przedstawi jakies dowody na to co pan mowi ze ma pan racje.ogladalam 20ycznia chce pan przewrocic tyle lat chszescijanstwa z calym ladunkiem sympatii dla pana....niech sie pan zdrowo nosi

    20.01.2018 21:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×