Krzysztof Rutkowski w długich włosach! Słynny detektyw nie zawsze nosił fryzurę na kwadrat. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Krzysztof Rutkowski to jeden z najpopularniejszych detektywów w Polsce. Jego znakiem rozpoznawczym jest fryzura na kwadrat, ale nie zawsze tak było. Niedawno Krzysztof Rutkowski pokazał się w długich włosach, a to skłoniło nas do przejrzenia jego archiwalnych zdjęć. Zobaczcie, jak zmienił się słynny detektyw.

Multimedia

Krzysztofa Rutkowskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Właściciel biura detektywistycznego, który kilkanaście lat temu współpracował z telewizją TVN przy produkcji programu "Detektyw", od lat angażuje się w głośne sprawy kryminalne, które dają mu rozgłos. Sprawa Magdy z Sosnowca i Ewy Tylman to tylko niektóre z nich.

Maja i Krzysztof Rutkowscy świętują urodziny syna! Zobaczcie zdjęcia z szalonej imprezy!Zobacz więcej

Krzysztof Rutkowski sprawnie porusza się także w polskim show-biznesie. Wie, co robić, aby ciągle było o nim głośno w mediach. Jego ślub z Mają Plich został pokazany w TVN Style, niedawno pokazywaliśmy, jak Rutkowscy świętowali 8. urodziny syna.

Kontrowersyjny showman, bo tak się o nim mówi, to nie tylko głośne sprawy, ale również charakterystyczna fryzura na kwadrat, która stała się jego znakiem firmowym. Nie zawsze jednak tak było!

Krzysztof Rutkowski w długich włosach

Oto zdjęcie, jakie Krzysztof Rutkowski opublikował niedawno na swoim Instagramie. Pasuje mu taka długość włosów?

W galerii publikujemy więcej zdjęć Krzysztofa Rutkowskiego. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się jego fryzura!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zal (gość)

    On nawet w dlugich rozpuszczonych wlosach ma kwadratowy leb, nie widzicie tego?

    09.02.2022 21:21
  • Aa (gość)

    Ciekawi mnie czy on ten kołtun zdejmuje do spania czy nie. A poza tym brawo. włosów przybywa na potęgę jak u pani Gesler.

    30.01.2022 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×