krzysztof zalewski

„Idol”. Ten program zmienił oblicze polskiej telewizji. Trudno uwierzyć, jak kiedyś wyglądali Marcin Prokop czy Kuba Wojewódzki!

Dawno, dawno temu, gdy Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop nie kojarzyli się nikomu z telewizją TVN, na Polsacie pojawił się program, który odmienił oblicze polskiej telewizji. „Idol”, bo to o nim mowa, był czymś kompletnie nowym i właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że zapoczątkował wciąż trwającą modę na talent show. I nie ma co ukrywać, pierwsza edycja „Idola” dzisiaj jest kultowa, a skład jury i najśmieszniejsze momenty z programu zna zapewne większość Polaków.

16.11.2022Idol

Earth Festival 2022. Krzysztof Zalewski i parada gwiazd w Uniejowie. Marcelina Zawadzka zadała szyku!

W Uniejowie, mieście nad Wartą, dobiegł końca pierwszy dzień tegorocznej edycji EARTH FESTIWAL. Już po raz piąty, artyści występujący na uniejowskiej scenie, śpiewają w szczytnym celu - DLA ZIEMI! Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa. Oprócz apelu nawołującego do dbałości o przyrodę, wokaliści oddają hołd ofiarom wojny, która toczy się tuż za polską granicą. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Krzysztofa Zalewskiego. Marcelina Zawadzka zadała szyku!

20.08.2022Earth Festival

"Kolorowy wiatr" w wykonaniu Zalewskiego i Smolika. Zobacz eko manifest artystów i BBC Earth

Z okazji premiery nowej serii przyrodniczej „Planeta doskonała” BBC Earth wspólnie z Krzysztofem Zalewskim i Smolikiem postanowili tchnąć nową energię w kultowy utwór, który dla wielu z nas był pierwszym manifestem ekologicznym i muzycznym hołdem oddanym naturze. Nowa aranżacja utworu „Kolorowy wiatr” z filmu „Pocahontas” w zestawieniu z wyjątkowymi ujęciami z serii mają przypominać o nietracącym na aktualności przesłaniu, że nasz unikalny świat nie jest nam dany na zawsze i jeżeli chcemy go ocalić, to musimy sobie przypomnieć jak żyć z nim w harmonii.

02.02.2021Planeta doskonała

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×