Krzysztof Ziemiec przed laty uratował rodzinę przed śmiercią w płomieniach, a sam doznał rozległych poparzeń! To wydarzenie zmieniło jego stosunek do życia

Krzysztof Ziemiec jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Twarz TVP od ćwierć wieku jest także szczęśliwym mężem Danuty Ziemiec i ojcem trójki pociech. Mało osób może pamiętać, że Krzysztof Ziemiec zasługuje również na miano bohatera. Uratował swoją rodzinę przed tragiczną śmiercią w płomieniach, a sam doznał rozległych poparzeń!

Multimedia

KRZYSZTOF ZIEMIEC - KIM JEST?

Krzysztof Ziemiec to postać, której przedstawiać raczej nie trzeba, bo praca w "Wiadomościach" TVP zapewniła mu ogromną rozpoznawalność. Ziemiec urodził się 6 czerwca 1967 roku w Warszawie i ukończył Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, aczkolwiek od dawna ciągnęło go do świata mediów. Dlatego później zdecydował się na studium dziennikarskie.

Krzysztof Ziemiec pracę w mediach rozpoczął w 1994 roku, gdy rozpoczął staż w radiowej "Trójce". Udało mu się przebić, co otworzyło mu drzwi do kolejnych mediów. Później pracował w redakcji TVN 24, aż w 2004 roku związał się z Telewizją Polską. Tam prowadził m.in. "Wiadomości", "Panoramę" oraz "Teleexpress", co zapewniło mu ogromną popularność. Dzisiaj Krzysztofa Ziemca możemy oglądać także m.in. na antenie TVP Info. Do tego, dziennikarz współpracuje z RMF FM.

Zofia Klawinowska nie szuka miłości na siłę! Widzowie są zachwyceni seniorką!Zobacz więcej

KRZYSZTOF ZIEMIEC I DANUTA ZIEMIEC - MAŁŻEŃSTWO, KTÓRE TRWA PRAWIE 25 LAT!

Swoją żonę Krzysztof Ziemiec poznał na początku lat 90. XX wieku, na karnawałowej prywatce. Co ciekawe, ówczesny student Politechniki Warszawskiej przyszedł na imprezę w... garniturze pożyczonym od wujka! Na własny jeszcze nie było go stać. Jak informuje "Fakt", swojej przyszłej wybrance oświadczył, że jest... rozwozicielem mleka, który jeździ NRD-owskim roburem. I tak zaczęła się historia Krzysztofa i Danuty, która trwa do dzisiaj. Na pierwsze randki para najczęściej udawała się na warszawską Starówkę, aż stali się nierozłączni. Ślub wzięli po pięciu latach znajomości.

To oczywiste, ale im człowiek dłużej jest z tą drugą osobą, tym życie jest fajniejsze. Pamiętam, że kiedyś sprzeczaliśmy się z Danusią z byle powodu. Dziś wiem, że to było głupie i małostkowe. Teraz oboje jesteśmy bardziej dojrzali i od razu rozwiązujemy problemy. Jestem bardzo zadowolony z mego małżeństwa i mam nadzieję, że będzie tak do końca naszych "jesiennych dni" - wyznał Krzysztof Ziemiec w rozmowie z "Na żywo", którą opublikował serwis Pomponik.pl, w dniu 8 listopada 2013 roku.

Teraz Krzysztof Ziemiec i Danuta Ziemiec mogą cieszyć się z 24 lat wspólnego małżeństwa! Para doczekała się trójki dzieci: Franka, Marianny i Olgi.

Ina Sobala jest gwiazdą hitowego serialu TVP. Prywatnie jest córką gwiazdy "M jak miłość"! Widać podobieństwo?Zobacz więcej

KRZYSZTOF ZIEMIEC MÓGŁ STRACIĆ RODZINĘ W PŁOMIENIACH!

Nie można zapominać, że Krzysztof Ziemiec uratował swoją rodzinę przed śmiercią w płomieniach! W czerwcu 2008 roku w mieszkaniu Ziemców zapalił się garnek z parafiną. Dziennikarz za wszelką cenę chciał uratować swoją rodzinę i na szczęście udało mu się ich wynieść z płonącego domu. Kosztowało go to zdrowie, bowiem ciało mężczyzny uległo w niemal 50% poparzeniu - ratując bliskich z płomieni wylał na siebie przypadkowo zawartość naczynia.

To wydarzenie zmieniło życie Krzysztof Ziemca, który w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" wyznał, że po tym zaczął zastanawiać się nad własnym życiem i postanowił więcej czasu spędzać z rodziną, którą przecież mógł tak łatwo stracić.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Eliza (gość)

    Co za kiepski komentaz,co za ludzie...

    11.05.2022 14:43
  • Bohun (gość)

    Czy to ten kłamca TVP?

    08.05.2022 21:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×