krzyżowcy

Przeczytaj także:

"Grobowce Egiptu". Wyjątkowa misja archeologiczna w nekropolii Sakkara w Egipcie. Zapis z wyprawy na antenie Polsat Viasat History

Egipskie budowle pełne są tajemnic, a nie wszystkie ukryte w ziemi pozostałości dawnej kultury zostały odkryte. Jeden z czołowych egiptologów na świecie, doktor Zahi Hawass, jak zawsze szuka nowych znalezisk i informacji o starożytnym Egipcie. Wyrusza na trzymiesięczne prace wykopaliskowe, by badać niewyjaśnione dotąd tajemnice nekropolii w Sakkarze. Wszystko to zobaczycie w dokumencie "Grobowce Egiptu" na antenie Polsat Viasat Story.

07.03.2022Grobowce Egiptu

"Najdziwniejsze przedmioty". Niesamowite znaleziska widziane współczesnym okiem! Jakie historie mogą opowiedzieć nam najdziwniejsze przedmioty?

„Najdziwniejsze przedmioty” to dziesięcioodcinkowy serial, który zadebiutuje na antenie Polsat Viasat History 19 kwietnia o 20:00. Program za pomocą niespotykanej dotąd techniki bada tajemnicze, często dziwaczne skarby przechowywane w muzeach, laboratoriach i magazynach. Zobaczcie, czego się spodziewać!

19.04.2021Najdziwniejsze przedmioty

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×