ksawery szlenkier

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Prezydent Andrzej Duda i Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu o kardynale Wyszyńskim. Kto jeszcze się pojawił?

W niedzielę 12 września, w dniu wyświęcenia kardynała Wyszyńskiego oraz matki Róży Czackiej, w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu "Wyszyński – zemsta czy przebaczenie", oficjalnej produkcji uroczystości beatyfikacyjnych. Na premierze produkcji pojawił się m.in. Prezydent Andrzej Duda. Kto jeszcze zagościł na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

13.09.2021Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Ida Nowakowska i Małgorzata Kożuchowska zagrają zakonnice w filmie o Prymasie Tysiąclecia! Kiedy premiera?

3 sierpnia 2021 roku - w 120. rocznicę urodzin kardynała Stefana Wyszyńskiego - w pawilonie kulturalnym Niepodległa Miejsce Spotkań w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca powstającego fabularnego dramatu wojennego pt. "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Sprawdźcie szczegóły produkcji!

04.08.2021Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

"Kierunek: Noc" [RECENZJA]. Apokalipsa nadejdzie o poranku. Oceniamy nowy serial Netflix na podstawie powieści Jacka Dukaja

Na Netflix trafił właśnie nowy belgijski serial pt. "Kierunek: Noc", aczkolwiek produkcja ma w sobie dużo polskiego pierwiastka. Serial oparty jest na fragmencie książki Jacka Dukaja pt. "Starość aksolotla", jednym z producentów tytułu jest Tomasz Bagiński, a w jednej z głównych ról podziwiamy polskiego aktora, Ksawerego Szlenkiera. Warto obejrzeć "Kierunek: Noc"? Sprawdziliśmy!

01.05.2020Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×