Książę Filip wściekły na Sarę Ferguson

Mąż królowej Elżbiety II jest wściekły na swoją byłą synową, która komentuje skandal ze zdjęciami Kate Middleton.

CZYTAJ TAKŻE: KATE MIDDLETON POKAZAŁA PIERSI KSIĄŻĘ FILIP, CZYLI KOLEJNY NAGI SKANDAL W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Sarah Ferguson, czyli była żona księcia Andrzeja - młodszego syna królewskiej pary skomentowała w "Daily Mail" opublikowanie zdjęć rozebranej Kate Middleton. Doprowadziło to do furii księcia Filipa, czyli byłego teścia Fergie. Królewskiemu małżonkowi wcale nie chodzi o to, jakie słowa padły. Ważna jest zasada!

  • Książę Filip jest wściekły, że Sarah Ferguson wtyka swój nos w sprawy Kate. Książę uważa, że od 1996 roku - czyli rozwodu z księciem Andrzejem - Fergie nie ma prawa komentować życia dworu królewskiego, na który nie jest zapraszana! Nikt nie chciał jej przecież widzieć nawet na ślubie Kate i Williama - przypomina źródło na królewskim dworze.

CZYTAJ TAKŻE: SARAH FERGUSON NIE ZOSTAŁA ZAPROSZONA NA ŚLUB WILLIAMA CORAZ WIĘCEJ KONTROWERSJI WOKÓŁ NAGICH ZDJĘĆ KATE MIDDLETON

Książę Filip uważa, że Ferguson "współczuje" Kate tylko dlatego, by przypomnieć o sobie mediom oraz zasugerować, ze nie jest taka zła... Fergie miała bowiem podobne fotki w roku 1992. Uwieczniono ją - wówczas królewską synową - topless z Amerykaninem Johnem Bryanem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×