Książę Harry na afgańskim froncie w BBC Knowledge! [WIDEO]

BBC Knowledge przedstawia zrealizowany na wyłączność BBC film dokumentalny, mówiący o poczynaniach księcia Harry’ego w czasie jego drugiej zmiany na froncie w Afganistanie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BURMISTRZ LAS VEGAS ZAPRASZA KSIĘCIA HARRY'EGO KSIĄŻĘ HARRY WYSTĄPIŁ PUBLICZNIE PIERWSZY RAZ OD SKANDALU

Premiera 3 marca o 22:00.

Książę Harry jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, uczestniczącym w działaniach wojennych, od czasu gdy jego wuj, książę Jorku, walczył w wojnie o Falklandy.

Kapitan Wales - bo pod tym nazwiskiem Harry znany jest w armii - rozpoczął swoją druga zmianę w Afganistanie we wrześniu 2012. Do ojczyzny wrócił cztery miesiące później, w styczniu 2013 roku.

CZYTAJ TAKŻE: KSIĄŻĘ HARRY NIE ZAMIERZA SIĘ UKRYWAĆ POPARCIE DLA KSIĘCIA HARRY'EGO NA FACEBOOKU

Ministerstwo Obrony zgodziło się, by ekipa filmowa podążała śladem księcia, który pełnił obowiązki drugiego pilota śmigłowca bojowego. Dzięki temu powstał dokument, opowiadający historię frontowych zmagań młodego żołnierza, który jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu.

Widzowie ujrzą księcia w obozie Bastion, gdzie pracował, odpoczywał i spędzał czas z kolegami. Harry odbył też wiele rozmów z twórcami filmu. Opowiadał o wojskowym życiu, nieustannych potyczkach z przedstawicielami mediów oraz o słynnej wyprawie do Las Vegas, która zakończyła się skandalem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×