Książę Karol zarażony koronawirusem! Jak się czuje następca brytyjskiego tronu?

Jak podają brytyjskie media, książę Karol otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w jego organizmie. Zbadana została także jego żona, księżna Camilla.

Multimedia

Książę Karol zarażony koronawirusem!

Książę Karol - pierwszy w kolejności do objęcia brytyjskiego tronu po królowej Elżbiecie II - ma koronawirusa. Z oświadczenia Clarence House - siedziby księcia Walii - wynika, że książę "przejawia łagodne objawy, ale pozostaje w dobrym zdrowiu, przez ostatnich kilka dni pracował z domu".

Książę Karol porównał Meghan Markle do Kim Kardashian! Co miał na myśli?Zobacz więcej

Książę Karol i jego żona, księżna Camilla przebywają w domu w Szkocji. Księżna także została zbadana, ale wynik jej testu był negatywny. Jak podaje Reuters, książę ostatnio widział się ze swoją matką, królową Elżbietą II, 12 marca. Prawdopodobieństwo zarażenia jest więc znikome.

Przypomnijmy, że koronawirusa ma również książę Monako, Albert II. Jego stan określany jest jako dobry. O zakażeniu poinformowało też wiele osób znanych z życia publicznego, m.in. Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson, a także Idris Elba, Kristofer Hivju i Olga Kurylenko, która została już wyleczona.

Tom Hanks zarażony koronawirusem! Poinformował o pozytywnym wyniku testu. Zostaje pod obserwacją w AustraliiZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Association/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Pawian też zarażony? Mimo wszystko życzę zdrowia.

    25.03.2020 18:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×