Książkiewicz nie stać na nianię

Trochę szarej codzienności.

Multimedia

Weronika Książkiewicz, ta sama Weronika, która jeszcze nie tak dawno bawiła na stołecznych salonach i bywała w telewizyjnych show zderzyła się z szarą codziennością, jaką żyją tysiące młodych Polek. Książkiewicz jest młodą mamą, która rozstała się ze swoim partnerem jeszcze przed narodzinami dziecka. I choć może liczyć na wsparcie swojej rodziny, i tak nie ma lekko.

- Nie stać mnie na nianię. Kiedy muszę coś załatwić, a nie mogę zabrać małego, proszę o pomoc mamę, ale nie chcę nadużywać jej dobrej woli - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

Ojciec dziecka, były ukochany Weroniki, Krzysztof Latek, wedle tygodnika często widywany jest w stolicy w towarzystwie blondynek. Syna odwiedza bardzo rzadko.

Czytaj także: Książkiewicz wyjaśnia: "Nie jestem już z Krzysztofem!" Weronika Książkiewicz wraca do pracy! Zaskakująca metamorfoza Weroniki Książkiewicz!

Komentarze

Skomentuj
 • dora (gość)

  Weroniko napewno macie żłobki publiczne,wsparcie rodziców którzy napewno się zajmą twoim maleństwem,szkoda mi ciebie,ale musisz to przetrwać i niepoddawać się,ale świnia z twojego byłego faceta,najlepiej dzieckoz robić i uciec!!!

  09.08.2010 21:44
 • ja (gość)

  Osoba która to napisała to też ją pewnie nie stać na nianie

  09.08.2010 21:24
 • mecenas (gość)

  No,Weroniko-nie daj się,zażądaj od tego cieniasa takich alimentów,żebyś nie musiała się martwić.Powodzenia

  09.08.2010 20:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×