Księżna Kate była wyśmiewana w szkole!

Okazuje się, że dzieciństwo księżnej Kate nie było usłane różami. Przyszła królowa była wyśmiewana przez szkolnych kolegów.

Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza biografia księżnej - "Kate. Księżna Cambridge" autorstwa Marcii Moody, która szczegółowo opisuje życie żony księcia Williama z czasów przed ich małżeństwem. Z informacji autorki wynika, że księżna Kate nie była lubiana przez równieśników.

CZYTAJ TAKŻE: KATE MIDDLETON NIE POZWALA KSIĘCIU WILLIAMOWI KUPIĆ KONSOLI DO GIER KSIĘŻNA KATE SIWIEJE! "Jako jedna z nielicznych uczennic nie mieszkała w internacie - dom Middletonów był blisko tej szkoły. To wykluczało Kate z przynależności do nieoficjalnych paczek. Nie buntowała się też, jak wiele jej rówieśniczek, przeciwko rodzicom. Nie pociągał jej również alkohol, papierosy czy inne zakazane używki, które dla wielu nastolatek są synonimem dorosłości. Koleżanki przykleiły jej więc etykietkę grzeczniutkiej - czytaj tej innej i zaczęły szykanować" - można przeczytać w książce. CZYTAJ TAKŻE: PIĘKNA KSIĘŻNA KATE NA ACTION ON ADDICTION GALA [ZDJĘCIA] SUKNIA KSIĘŻNEJ KATE Z CHRZCIN KSIĘCIA GEORGE'A. ILE KOSZTOWAŁA? [ZDJĘCIA]

Ostracyzm ze strony rówieśników okazał się na tyle uciążliwy, że Kate wymogła na rodzicach przeniesienie do innej szkoły:

"Kiedy Kate dosiadała się do jakiegoś stolika, ostentacyjnie go opuszczały. Potem zaczęły się wyzwiska i inne złośliwości. W końcu Kate poprosiła rodziców o zmianę szkoły".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×