KSW 27. Gdzie obejrzeć transmisję walk 17.05.2014? Khalidov - Falcao i Pudzianowski - Thompson

Już w sobotę 17 maja 2014 odbędzie się gala KSW 27, podczas której odbędą się walki Mariusz Pudzianowski vs. Oli Thompson oraz Mamed Khalidov vs. Miguel Falcao. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję gali KSW 27.

Multimedia

W sobotę 17.05.2014 w Gdańsku odbędzie się gala KSW 27! Podczas gali odbędą się następujące walki:

Mamed Khalidov vs. Miguel Falcao, Mariusz Pudzianowski vs. Oli Thompson, Alsambek Saidov vs. Borys Mańskowski, Karolina Kowalkiewicz vs. Jasminka Cive, Piotr Strus vs. Abu Azaitar, Mateusz Gamrot vs. Jefferson George, Tomasz Narkun vs. Charles Andrade.

Galę KSW 27 będzie można obejrzeć w internecie i w telewizji w systemie pay-per-view.

Gala KSW 27 w telewizji:

- Cyfrowy Polsat Dostęp można zamówić przez Internet, SMS lub dzwoniąc pod numery: 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego). Transmisja z KSW 27 na kanale 146 i 147.

- UPC Szczegółowe informację zanjdują się na kanale 90 dekodera lub stronie internetowej telewizji. Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamówiać dostęp poprzez specjalną aplikację do umieszczoną na kanale 90. Użytkownicy dekoderów Kaon mogą zamówić dostęp jedynie telefonicznie dzwoniąc na numer 32 494 95 60 lub 801 949 560. Transmisja w HD będzie na kanale 91, natomiast transmisja w SD będzie na kanale 92 (dotyczy tylko dekoderów Mediabox).

- Netia W menu Netia Player znajduje się aplikacj KSW 27 PPV. Aby zakupić dostęp należy zaakceptować regulamin oraz podać kod PIN i kontroli rodzicielskiej (kod jaki klient ustalał przy konfiguracji Netia Playera). Po 10 minutach należy wejść ponownie do widgetu KSW 27 PPV w celu potwierdzenia zakupu. Transmisja będzie odbywać się na kanale 300, który doda się automatycznie do listy kanałów Klienta.

- Vectra Dostęp można wykupić dzwoniąc pod numer 601 601 601. Po wykupieniu dostępu za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta, usługa będzie aktywna na kanałach numer 255 i 258/

Gala KSW 27 w internecie:

  • należy zalogować się w serwisie kswtv.com i przejść do systemu płatności. Koszt to 40 zł.

-na stronie www.ipla.tv/Sport należy wybrać z kolumny kategorii zakładkę live. Po wybraniu gali KSW 27 wystarczy wykupić dostęp. Transmisja będzie dostępna przez player live.

Czytaj więcej o gali KSW 27 w serwisie dziennikbaltycki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • fan (gość)

    cała walka http://chomikuj.pl/waldoch/KSW+27+Walka+Mamed+Chalidow+-+Maiquel+Falcao,3891605473.avi(video)

    18.05.2014 09:07
  • lololo (gość)

    siemka

    18.05.2014 05:55
  • hiszpan (gość)

    Pierdolita nic tu nie działa pajace

    17.05.2014 22:51
  • Edulek (gość)

    Dziwicie się, że Was naciągają, jak wchodzicie na serwisy, które widać, że były robione na poczekaniu. Ja mogę wam polecić stream mojego sprawdzonego "zawodnika". Znajduje się on pod linkiem ksw27live.ct8.pl. Transmisja jest darmowa, a strona wygląda zajefajnie.

    17.05.2014 22:00
  • Ada (gość)

    SERDECZNIE POLECAM STRONKE ksw27nazywo.blogspot.com ZA DARMO!!! STRONA POSIADA CERTYFIKAT BEZPIECZENSTWA I JEST WOLNA OD WIRUSOW I SPAMU! ksw27nazywo.blogspot.com CZEKAMY NA CIEBIE! :)

    17.05.2014 21:58
  • KSW 27 (gość)

    adf.ly/nJBve

    ONLINE FREE TRANSMISJA ZA DARMO STREAM KSW27 KSW 27

    17.05.2014 21:54
  • KSW 27 (gość)

    Gdzie obejrzeć KSW 26? Już teraz transmisja ONLINE ZA DARMO, nie przegap tego widowiska. 4x Stream KSW Online w Internecie za Free. Nie płać 40zł tylko oglądaj za darmo już teraz. Jedyna sprawdzona transmisja działa 100% WCHODŹ JUŻ TERAZ. adf(wstaw kropkę)ly/nJBve adf(wstaw kropkę)ly/nJBve adf(wstaw kropkę)ly/nJBve adf(wstaw kropkę)ly/nJBve ONLINE FREE TRANSMISJA ZA DARMO STREAM KSW27 KSW 27

    17.05.2014 21:54
  • eclipse (gość)

    No i o to chodziło mi Darku.

    17.05.2014 21:40
  • michu (gość)

    Wow. Dzięki Darek, właśnie o taką transmisję mi chodziło. Git ksw27live.ct8.pl stream.

    17.05.2014 21:26
  • Darek (gość)

    Dziwicie się, że Was naciągają, jak wchodzicie na serwisy, które widać, że były robione na poczekaniu. Ja mogę wam polecić stream mojego sprawdzonego "zawodnika". Znajduje się on pod linkiem ksw27live.ct8.pl. Transmisja jest darmowa, a strona wygląda zajefajnie.

    ksw27live.ct8.pl - zajefajna stronka, sprawdzona transmisja.

    17.05.2014 21:13
  • Ada (gość)

    SERDECZNIE POLECAM STRONKE ksw27nazywo.blogspot.com ZA DARMO!!! STRONA POSIADA CERTYFIKAT BEZPIECZENSTWA I JEST WOLNA OD WIRUSOW I SPAMU! ksw27nazywo.blogspot.com CZEKAMY NA CIEBIE! :)

    17.05.2014 20:56
  • Matik (gość)

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    TRANSMISJA BEZ PPV!!!!!!!!!!!!!!! tvisport.ugu.pl/ksw1.php

    17.05.2014 20:38
  • Ada (gość)

    SERDECZNIE ZAPRASZAM NA STRONE ksw27nazywo.blogspot.com STRONA POSIADA CERTYFIKAT BEZPIECZENSTWA, JEST WOLNA OD WIRUSOW I SPAMU! NAJLEPSZA TRANSMSISJA Z GALI TYLKO TUTAJ!

    17.05.2014 20:05
  • Muniek (gość)

    WOW. Krokodylek się postarał. Zajefajna stronka i super transmisja. Uważajcie, bo jak zbyt dużo osób wejdzie to się przycina. Link tutaj: http://ksw27live.ct8.pl/

    17.05.2014 19:56
  • transmisja (gość)

     link.mil.pl/galaksw/ 

    Obejrzyj Galę KSW 27 tylko u nas bez przycinania i zbędnych reklam! Nie przepłacaj za jakieś PPV 40 zł i obejrzyj KSW 27 u nas! Zapraszamy!

    17.05.2014 19:41
  • kswws (gość)

    KSW 27 ZA DARMO : link.mil.pl/galaksw/ 

    17.05.2014 19:39
  • Transmiterr (gość)

    Transmisja live całej gali w jakości HD dostępna za darmo na  KSW27LIVEHD.TK 

    17.05.2014 19:31
  • Mroofka (gość)

    Hej jeśli checie obejrzeć KSW 27 w jakości hd i nie płacić 40zł to polecam wam tutaj :) Radzę wam szybciej zarezerwować miejsca ponieważ niedługo może zabraknąć a naprawdę warto bo oglądałam tam ksw 26 i super nie cięło http://ksw27onlinestream.phootoo.pl/

    17.05.2014 18:00
  • Ada (gość)

    SERDECZNIE ZAPRASZAM NA STRONE ksw27nazywo.blogspot.com STRONA POSIADA CERTYFIKAT BEZPIECZENSTWA, JEST WOLNA OD WIRUSOW I SPAMU! NAJLEPSZA TRANSMSISJA Z GALI TYLKO TUTAJ!

    17.05.2014 14:37
  • Marian (gość)

    Kto chce ogladać cała gale za darmo to tylko tutaj streamksw27.pl

    17.05.2014 13:34