KSW 32 "Road to Wembley" [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV]

Już 31 października odbędzie się historyczna gala federacji KSW! Po raz pierwszy zawodnicy zmierzą się poza granicami Polski, a areną ich zmagań stanie się Londyn! Pudzianowski, Włodarek, Mańkowski i Różalski - nie można tego przegapić! Galę KSW 32: Road to Wembley będzie można obejrzeć po wykupieniu pakietu PPV.

Multimedia

W walce wieczoru gali KSW 32: Road to Wembley, 31 października w hali SSE Arena, Wembley w Londynie kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Mariusz Pudzianowski (9-3, 3 KO, 2 Sub) skrzyżuje rękawice z Australijczykiem Peterem Grahamem (11-9, 10 KO).

Pudzianowski spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw do pięciu kolejnych wygranych w KSW. W ostatnich dwóch latach zawodnik zwyciężał kolejno Seana McCorkle’a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę i ostatnio Rollesa Gracie. Na wyeliminowanie tego ostatniego potrzebował zaledwie 27 sekund!

KSW 32: Road to Wembley - karta walk:

EXTRAFIGHT: MARIUSZ PUDZIANOWSKI VS PETER GRAHAM
OBRONA PASA (-77KG): BORYS MAŃKOWSKI VS JESSE TAYLOR
EXTRAFIGHT (-120KG): MARCIN RÓŻALSKI VS JAMES MC SWEENEY
OBRONA PASA (-93KG): GORAN RELJIC VS TOMASZ NARKUN
EXTRAFIGHT (-70KG): MATEUSZ GAMROT VS MARIF PIRAEV
EXTRAFIGHT (-77KG): RAFAŁ MOKS VS JIM WALLHEAD
EXTRAFIGHT (-120KG): OLI THOMPSON VS MICHAŁ WŁODAREK
EXTRAFIGHT (-84KG): BRETT COOPER VS MAIQUEL FALCAO
EXTRAFIGHT (-70KG): ANDRE WINNER VS LESZEK KRAKOWSKI

KSW 32: Road to Wembley - transmisja

Galę KSW 32: Road to Wembley będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view. Koszt transmisji gali KSW 32 wynosi 40 zł. W jaki sposób klienci Cyfrowego Polsatu mogą zamówić pakiet PPV? - należy wysłać smsa na numer 7043, a w treści wpisać numer karty dekodera i hasło. WALKA. - na stronie internetowej www.icok.cyfrowypolsat.pl - w telefonicznym centrum obsługi klienta Transmisję można zobaczyć również na stronach kswtv.com i ipla.tv. Dostęp do gali KSW 32 mogą zamówić klienci UPC Polska, a także wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectra. Galę KSW na dużym ekranie pokażą także kina sieci Multikino.

Atrakcje

Jedną z atrakcji gali KSW32: Road to Wembley ma być występ kontrowersyjnego rapera Popka, dawniej tworzącego skład Firma, a dzisiaj podbijającego listy przebojów wraz z grupą Gang Albanii. Muzyk sam kiedyś był zawodnikiem MMA, więc możliwe, że w przyszłości jeszcze powróci do tej profesji.

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    pustostan

    01.11.2015 00:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×