KSW 45 NA ŻYWO: The Return to Wembley. Kiedy TRANSMISJA TV i ONLINE? KSW 45 gdzie obejrzeć? STREAM, KARTA WALK

KSW 45: The Return to Wembley NA ŻYWO 6.10.2018. Na oktagonie w Londynie zaprezentują się m.in. Karol Bedorf, Michał Materla, Popek i Damian Janikowski. Transmisja z gali KSW 45 tylko w systemie PPV. Gdzie będzie można obejrzeć KSW 45? Kiedy i o której początek transmisji na żywo?

Multimedia

KSW 45 - kiedy gala Return To Wembley?

Na gali KSW 45: Return to Wembley zobaczymy 9 walk, w tym dwie o tytuł mistrza KSW (waga ciężka i waga półśrednia). W klatce obejrzymy też Popka, który zmierzy się z pogromcą Tomasza "Stracha" Oświecińskiego. Galę zaplanowano na 6 października w londyńskiej The SSE Arenie. Początek transmisji o godzinie 19. Aby zobaczyć KSW 45 trzeba wykupić dostęp PPV - za pośrednictwem telewizji kablowej albo którejś z usług online.

KSW 45 - najciekawsze walki

W walce wieczoru londyńskiej imprezy były mistrz wagi ciężkiej Karol Bedorf (15-3) spróbuje odzyskać tytuł. Weteran m.in. UFC i Bellatora Phil De Fries (15-6) z pewnością jednak tanio skóry nie sprzeda. W końcu będzie bił się na własnym podwórku. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Polak.

Zobacz galerię

W Londynie czeka nas też starcie o złoto w wadze półśredniej. Roberto Soldić (13-3) będzie chciał zrewanżować się Dricusowi Du Plessisowi (12-1), który odebrał mu pas na KSW 43. Reprezentant RPA przetrwał nawałnicę ciosów rywala na początku starcia i wygrał przez TKO w drugiej rundzie. Tak szybką okazję na rewanż Bośniak chorwackiego pochodzenia dostał dzięki temu, że KSW opuścił David Zawada, a poprzedni mistrz Borys Mańkowski nie był jeszcze gotowy na powrót.

Znakomicie zapowiadają się też półfinały turnieju kategorii średniej, który wyłoni nowego mistrza po tym, jak Mamed Chalidow zwakował swój tytuł. Fani zacierają ręce zwłaszcza na starcie panującego w latach 2012-15 czempiona wagi do 84 kg, Michała Materli (26-6) z brązowym medalistą olimpijskim w zapasach, Damianem Janikowskim (3-0). W drugim z półfinałów pogromca Materli, Anglik Scott Askham (16-4) zmierzy się z Michałem Wójcikiem (11-5), który do tej pory bił się w wadze półciężkiej.

KSW 45 NA ŻYWO - karta walk
Waga ciężka: Philip de Fries - Karol Bedorf (walka o tytuł mistrza KSW)
Waga ciężka: Popek Monster - Erko Jun
Waga półśrednia: Dricus Du Plessis - Roberto Soldic (walka o tytuł mistrza KSW)
Waga średnia: Michał Materla - Damian Janikowski
Waga średnia: Marcin Wójcik - Scott Askham
Waga ciężka: James McSweeney - Thiago Silva
Waga półciężka: Wagner Prado - Max Nunes
Waga półciężka: Akop Szostak - Jamie Sloane
Waga lekka: Leszek Krakowski - Alfie Davis

KSW 45 TRANSMISJA NA ŻYWO: PPV w telewizji. Ile kosztuje?

Galę KSW 45: Return To Wembley w ramach usługi PPV można zamówić m.in. w Cyfrowym Polsacie. Zamówienia można składać do momentu rozpoczęcia walki głównej. Koszt usługi to 40 zł. W UPC dostęp do gali kosztuje 39 zł. Kwota zostanie doliczona do kolejnego rachunku.

KSW 45 STREAM ONLINE

Internauci galę KSW 45 będą mogli obejrzeć za pośrednictwem IPLI – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Dostęp do PPV z KSW 45 kosztuje 40 zł. Zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×