KSW 46 Khalidov - Narkun NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć KSW 46? [TRANSMISJA TV, STREAM, LIVE]

KSW 46 Khalidov - Narkun transmisja na żywo 1.12.2018. Już na sobotę 1 grudnia zaplanowano najbliższą galę KSW. W walce wieczoru dojdzie do starcia Mameda Chalidowa z Tomaszem Narkunem. Kto jeszcze weźmie udział w gali KSW 46? Sprawdź, gdzie oglądać transmisję gali KSW 46 w tv i online w internecie.

Multimedia

Gala KSW 46: Kiedy i o której godzinie?

Walką wieczoru podczas gali KSW 46 w hali Arena Gliwice będzie rewanż pomiędzy Mamedem Khalidovem (34-5-2) a Tomaszem Narkunem (15-2). Ich pierwszy pojedynek podczas KSW 42 w Łodzi wygrał Narkun, poprzez duszenie w trzeciej rundzie. Gala rozpocznie się już o godz. 19. Z kolei starcia wieczoru można spodziewać się ok. 23.

W innej mistrzowskiej walce zobaczymy Mateusza Gamrota. "Gamer" może zostać pierwszym w historii mistrzem KSW dzierżącym jednocześnie dwa pasy. Do tytułu wagi lekkiej może dorzucić pas kategorii piórkowej (66 kg). Na jego drodze stanie były mistrz, Japończyk Kleber Koike Erbst. W innej ciekawie zapowiadającej się walce Roberto Soldić w umownym limicie 80 kg zmierzy się z Viniciusem Bohrerem z Brazylii.

Zobacz galerię

W jednej z głównych walk wieczoru Salahdine Parnasse będzie miał szansę pokonać drugiego byłego mistrza z rzędu w pojedynku z Marcinem Wrzoskiem. Naprzeciw Mariana Ziółkowskiego stanie Gracjan Szadziński, a brazylijski łowca polskich skalpów, Daniel Torres zmierzy się z Romanem Szymańskim.

KSW 46 na żywo. Karta walk

Na gali KSW 46 w Gliwicach odbędzie się 9 pojedynków.
Tomasz Narkun – Mamed Khalidov (walka wieczoru: do 92 kilogramów)
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst (walka o pas wagi piórkowej)
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Roberto Soldić – Vinicius Bohrer
Roman Szymański – Daniel Torres
Grzegorz Szulakowski – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racić – Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

SPRAWDŹ! Ekstraklasa w ofercie player+

KSW 46 transmisja tv. Gdzie obejrzeć walkę Khalidov - Narkun?

Gdzie obejrzeć KSW 46? Transmisja z gali dostępna jest wyłącznie w systemie PPV. Aby ją obejrzeć, należy wykupić usługę PPV w cenie 40 zł. Jeśli ktoś chce obejrzeć walkę Khalidov - Narkun za darmo, powinien wybrać się do jednego z pubów, który wykupi dostęp do usługi PPV.

Gdzie oglądać KSW 46 online?

Gdzie obejrzeć walkę Khalidov - Narkun w internecie? Legalny stream online z gali KSW 46 na stronie ipla.tv oraz na kswtv.com. Dostęp do transmisji nie jest darmowy. Cena za dostęp wynosi 40 zł.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×