Kto będzie nowym Bondem? Lewis, Hardy czy Elba? Bukmacherzy obstawiają!

Ruszyła giełda nazwisk aktorów, którzy mogą wcielić się w Jamesa Bonda po Danielu Craigu. Wiadomo już, kto według bukmacherów ma największe szanse!

Na ekrany polskich kin wchodzi 24. film z serii o popularnym agencie 007 – "Spectre". Jest to zarazem ostatnia część, w której Jamesa Bonda zagra Daniel Craig. Zdaniem analityków firmy Unibet zdecydowanym faworytem wśród typowanych następców jest Damian Lewis. Brytyjski aktor w przypadku wygranej zostałby pierwszym rudowłosym odtwórcą roli Bonda. Równie wysoko oceniane są szanse Toma Hardy’ego. Stawiając 1 zł na obydwu pretendentów można byłoby zyskać 2,5 zł (kurs 5/2)1. Podium uzupełnia Idris Elba (potencjalny zysk 4 zł przy zakładzie wynoszącym 1 zł, kurs 4/1).

Nieco mniejsze szanse na wypowiedzenie w przyszłości słynnej kwestii "My name is Bond, James Bond", według londyńskiego bukmachera mają, m.in. Michael Fassbender (11 zł za każdą postawioną złotówkę – kurs 11/1), Orlando Bloom (14 zł za każdą postawioną złotówkę – kurs 14/1) oraz Australijczyk Hugh Jackman (25 zł za każdą postawioną złotówkę – kurs 25/1).

CZYTAJ TAKŻE:

KTO BYŁ NAJLEPSZYM JAMESEM BONDEM? [RANKING]
DANIEL CRAIG MA DOSYĆ JAMESA BONDA? [WIDEO]

"Pomimo, że Hugh Jackmana nie jest faworytem, cieszy się największą sympatią internautów. Australijskiego aktora w roli Jamesa Bonda obsadziłoby co piąty użytkownik portalu unibet.com. Bardzo pozytywnie odbierane są również kandydatury Toma Hardy’ego – 17% wskazań oraz Idrisa Elby – 15%" – mówi Piotr Majewski, Country Manager Unibet Group w Polsce.

W rankingu, obejmującym aż 79 nazwisk, znalazły się też propozycje, które można uznać za dość "egzotyczne". Aż 80-krotność swojego zakładu (80/1) wygrać można, jeżeli nowym Agentem 007 zostałby Liam Neeson (aktor już raz odmówił, argumentując to swoim zbyt wysokim wiekiem). Dużą niespodzianką byłoby również obsadzenie w głównej roli Johna Travolty, Petera Dinklage’a lub Hugh Granta, czego wyrazem jest kurs wynoszący 100/1 dla każdego z kandydatów (wygrana 100 zł przy grze za 1 zł).

Stawkę zamyka znany z serialu "Breaking Bad" aktor Aaron Paul oraz jedna z ikon brytyjskiej piłki nożnej David Beckham, których szanse oszacowano kursem 150/1 (150 zł za każdą zainwestowaną złotówkę).

A Wy jak myślicie? Kto będzie nowym Bondem?

Komentarze

Skomentuj
 • Kalash Dadash

  Ta gadka o kontrakcie Craiga xD Koralu złoty, kontrakt można negocjować, można zrywać przed czasem, no ale ty oczywiście wiesz lepiej, bo pewnie byłeś przy negocjacjach xD

  07.11.2015 15:43
 • koborlovag

  Co za kompletne bzdury. Po pierwsze - Craig ma podpisany kontrakt na jeszcze jednego Bonda. Plotki o tym, że miałby zrezygnować z takiej kasy i życia, które do tej pory wiódł oparte sa na wyrwanych z kontekstu krótkich fragmentów wywiadów. Po drugie - Idris Elba pojawia się już któryś raz u bukmacherów. James Bond jest białym, heteroseksualnym lubiącym alkohol, seks i szybkie samochody tajnym agentem z licencją na zabijanie. Idris Elba (którego lubię i cenię) jest równie prawopodobnym Bondem jak to, że następny film o Bondzie będzie opowieścią o czarnej lesbijce, abstynentce i dziewicy, działaczce Greenpeace'u jeżdżącej na rowerze, pracującej w Ministerstwe Środowiska pacyfistce pórbującej chronić rzadki gatunek żaby przed rozdeptywaniem przez robotników leśnych.

  07.11.2015 12:20
 • Modry (gość)

  Tylko pajace co duzo hajsu a nie wiedza co to Praca prawdziwa ! Prawda kazdego boli.

  04.11.2015 22:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×