Kto jest kim w "Bodo"? Poznaj bohaterów serialu o Eugeniuszu Bodo! [GALERIA+WIDEO]

Niesamowita droga do wielkiej kariery, liczne romanse i w końcu ogromna tragedia. To wszystko pokaże serial "Bodo", którego głównym bohaterem jest Eugeniusz Bodo. Sprawdźcie, kto kogo gra w serialu!

Multimedia

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP "Bodo". W tym tworzonym z rozmachem obrazie pojawi się w sumie 240 aktorów, 300 epizodystów i 4000 statystów. W rolę główną wcieli się dwóch aktorów - Antoni Królikowski (młody Bodo) i Tomasz Schuchardt (starszy Bodo). W serialu zobaczymy także wiele innych postaci, które towarzyszyły temu wielkiemu artyście na drodze do sławy.

CZYTAJ TAKŻE:
"BODO". MATERIAŁ NA PRZEBÓJ [RECENZJA]
"BODO". ANTONI KRÓLIKOWSKI: IM DALEJ SIĘ COFAMY, TYM JEST CIEKAWIEJ [WYWIAD]

W poszczególnych odcinkach "Bodo", twórcy opowiedzą o porażkach i wielkich sukcesach Eugeniusza Bodo. Pokażą, jak wyglądał i jakimi prawami rządził się w przedwojennej Polsce przemysł rozrywkowy i filmowy. Opowiedzą o trudnych decyzjach – ucieczce z domu, pierwszych krokach aktorskich w podrzędnych prowincjonalnych teatrach. Razem z Eugeniuszem Bodo odwiedzą kulisy warszawskich rewii, a także plany najbardziej znanych przedwojennych polskich filmów. Opowiedzą o bliskiej relacji z zaborczą matką. Spróbują zrozumieć, dlaczego Bodo – mimo olbrzymiego powodzenia – nigdy nie zaangażował się w stały związek, jakie uczucia łączyły go z pięknymi aktorkami: Norą Ney i Tahitanką Reri.

W doborowej obsadzie serialu znaleźli się m.in. Anna Próchniak, Roma Gąsiorowska, Patrycja Kazadi, Piotr Żurawski, Józef Pawłowski, Eryk Kulm oraz Filip Bobek i Bartłomiej Kotschedoff.

Kto jest kim w "Bodo"? Sprawdźcie w naszej galerii, w kogo wcielą się poszczególni aktorzy!

CZYTAJ TAKŻE:
"AKTORZY NA PLANIE SERIALU "BODO" WE WROCŁAWIU [ZDJĘCIA]
"BODO". ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA Z NOWEGO SERIALU MUZYCZNEGO TVP! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Mamutka (gość)

    Sama jestem ciekawa jak wyjdzie ten serial. Ciekawe czasy i bohaterowie.

    29.01.2016 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×