Kto jest kim w "Detektywie"? Poznaj bohaterów 2. sezonu "Detektywa"! [ZDJĘCIA]

Nowa seria, nowa historia, nowe miejsce, nowi aktorzy i nowi bohaterowie. W 2. sezonie "Detektywa" widzów czeka wiele zmian i niespodzianek. Zobaczcie, kto jest kim w "Detektywie 2"!

Multimedia

Wszyscy, którzy oglądali pierwszy sezon "Detektywa" mają spore oczekiwania co do drugiej serii. Winny jest temu Nic Pizzolatto, pomysłodawca i autor scenariusza serialu, który okazał się jednym z największych telewizyjnych wydarzeń 2014 roku (zdobył sześć statuetek Emmy i cztery nominacje do Złotego Globu). Tworząc historię morderstwa, którego tropem podążali dwaj detektywi: Rust Cohle (Matthew McConaughey) i Marty Hart (Woody Harrelson), Pizzolatto postawił sam sobie wysoką poprzeczkę. Czy udało mu się choćby jej dorównać przy okazji drugiego sezonu? Premiera nowego "Detektywa" już 22 czerwca!

CZYTAJ TAKŻE: DRUGI SEZON "DETEKTYWA" I DWA NOWE SERIALE OD 22 CZERWCA W HBO [WIDEO] WERONIKA ROSATI POJAWI SIĘ W 2. SEZONIE "DETEKTYWA"!

Druga seria serialu różni się od pierwszej niemalże wszystkim. Taki był zamysł od samego początku: serial jako antologia, czyli w każdym sezonie inna historia, w innym miejscu, z innymi bohaterami. Z tajemniczej Luizjany przenosimy się zatem do spalonej słońcem południowej Kalifornii. Będzie to jednak Kalifornia, jaką nieczęsto można zobaczyć na ekranach telewizorów. Miejscem wydarzeń jest zamieszkiwane przez 95 osób miasteczko Vinci, które charakteryzują betonowe kominy i ślimaki wielopasmowych autostrad.

Nietypowe morderstwo sprawia, że krzyżują się losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Każdy z nich funkcjonuje w sieci spisków i zdrad. Nie należy spodziewać się filozoficznych konwersacji bohaterów, jak to było w przypadku pierwszej serii. W pamięć zapadnie natomiast refren melancholijnej piosenki "This is my least fovorite life", wplatany w poszczególne sceny oraz głos Leonarda Cohena z czołówki "Nevermind".

Serial staje się połączeniem trzymającej w napięciu historii kryminalnej oraz osobistej podróży bohaterów. Poznajcie ich! >>

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Detektywa" pt. "The Western Book of the Dead" w poniedziałek, 22.06.2015 o godz. 22:00 w HBO!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×