Kto jest odpowiedzialny za choreografię Urbańskiej do "Rolowania"?

"Rolowanie" Nataszy Urbańskiej zaskakuje nie tylko tekstem. Również teledysk do piosenki jest szeroko komentowany. Kto jest autorem choreografii?

Multimedia

Natasza Urbańska przez kilka długich miesięcy przygotowywała materiał na nową płytę. Teledysk do najnowszego singla piosenkarki właśnie trafił do siecia, ale nie wzbudził entuzjazmu internautów. Janusz Józefowicz, reżyser klipu i mąż Nataszy ogłosił, że "Rolowanie" od początku było traktowane jako zamierzona prowokacja. Warto dodać, że jest on również twórcą wyzywającej choreografii, w której piosenkarka liże umywalkę i wygina się w prowokacyjny sposób.

CZYTAJ TAKŻE: DZIWNA PIOSENKA NATASZY URBAŃSKIEJ. W JAKIM JĘZYKU ŚPIEWA? [WIDEO] JANUSZ JÓZEFOWICZ BRONI "ROLOWANIA" NATASZY URBAŃSKIEJ: TO BYŁA PROWOKACJA!

- To Janusz Józefowicz. Ograniczenie przestrzeni było zabiegiem celowym. Choreografia to wspólna koncepcja moja i Janusza. Operatorem był Kuba Józefowicz, który zebrał wiele pochwał za te kadry. Dla mnie zagranie takiej dziewczyny było ciekawym wyzwaniem, chociaż po zdjęciach miałam posiniaczone kolana i naciągnięte ścięgna - wyznała Natasza Urbańska w rozmowie z portalem ewawojciechowska.pl.

CZYTAJ TAKŻE: NATASZA URBAŃSKA O "ROLOWANIU": PONGLISH JEST ZNAKIEM CZASU NATASZA URBAŃSKA POJEDZIE NA EUROWIZJĘ Z "ROLOWANIEM"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×