"Kto odmówi pannie młodej?" odcinek 3. Agnieszka i Błażej nigdy nie chcieli ślubu. Ona zmieniła zdanie! Co na to jej ukochany?

Przed nami 2. odcinek nowego programu TVN 7 pt. "Kto odmówi pannie młodej?". Angelika zamierza się oświadczyć swojemu wieloletniemu partnerowi, z którym ma trójkę dzieci! Mężczyzna zgodzi się na ślub? Sprawdźcie, co się jeszcze wydarzy!

Multimedia

"Kto odmówi pannie młodej?" odcinek 3. w piątek, 2.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7! - sprawdź program tv

W 3. odcinku programu "Kto odmówi pannie młodej?" bohaterami są Agnieszka i Błażej, którzy poznali się 4 lata temu na weselu kuzynki Agnieszki. Wtedy Agnieszka przyszła.. z innym chłopakiem! Już podczas pierwszego spotkania coś między nimi zaiskrzyło, jednak nie dawali temu wielkiej szansy.

Angelika zamierza się oświadczyć swojemu wieloletniemu partnerowi, z którym ma trójkę dzieci! Mężczyzna zgodzi się na ślub?Zobacz więcej

Błażej mieszkał wtedy w Anglii, a Agnieszka właśnie miała wyjechać do Niemiec. Po pół roku rzucili jednak wszystko i przenieśli się do Krakowa, gdzie razem zamieszkali. Między Agnieszką a Błażejem jest blisko 10 lat różnicy.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jednak nie to stanowi największy problem – do tej pory oboje deklarowali, że ślub to tylko formalność, która nie jest do niczego potrzebna. Agnieszka zmieniła jednak zdanie i zapragnęła sformalizować ich związek. Jak na ten zwrot wydarzeń zareaguje Błażej?

Kasia oświadczyła się Dawidowi w nowym programie TVN 7! Mamy zdjęcia z ich ślubu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Kto odmówi pannie młodej?" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×