"Kto odmówi pannie młodej?" odcinek 7. Co wydarzy się w nowym odcinku programu TVN 7? Jak udział w show wspominają Angelika i Marcin? Co ślub zmienił w ich związku?

Przed nami 7. odcinek programu "Kto odmówi pannie młodej?". Tym razem głównymi bohaterami odcinka będą Ania i Krzysztof, którzy są parą od trzech lat. Mężczyzna chyba jeszcze nie planuje ślubu, ale co zrobi, gdy oświadczy mu się jego partnerka? Sprawdźcie!

Multimedia

"Kto odmówi pannie młodej?" odcinek 7. w piątek, 30.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7! - sprawdź program tv

W 7. odcinku programu "Kto odmówi pannie młodej?" poznamy nową parę! Ania poznała Krzysztofa dzięki swojej starszej siostrze, która postanowiła zabawić się w swatkę i połączyć ją ze swoim przyjacielem ze studiów.

Karolina i Łukasz są razem od 7 lat, ale nie planują ślubu. Kobieta postanowiła to zmienić!Zobacz więcej

Na pierwszej randce Krzysiek zorganizował dla Ani tour po Łódzkich knajpach – każdy posiłek jedli w innej restauracji. Jeszcze zanim dotarli do deseru, Ania poczuła, że to mężczyzna na życie! Chociaż są ze sobą od 3 lat, do tej pory nie rozważali na poważnie kolejnego kroku.

Krzysztof pytany przez znajomych o ich wspólną przyszłość często odpowiada, że jego partnerka jeszcze się mu nie oświadczyła. Jednak jak zareaguje kiedy rzeczywiście to nastąpi – w dodatku przed kamerami na oczach widzów?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jednocześnie warto przypomnieć historię Angeliki i Marcina, którzy pojawili się w 2. odcinku programu. Są ze sobą 10 lat i mają dwie piękne córeczki. Marcin miał już za sobą jedno małżeństwo, dlatego doświadczony przeszłością nie był zdeterminowany, żeby żenić się po raz drugi. Jak się okazało, pomocny był w tym program TVN7, w którym to odwracają się role i kobiety zaskakują partnerów niespodziewanymi oświadczynami.

Dziś Angelika i Marcin są już po ślubie. Jak wspominają swoje zaręczyny? Co ślub zmienił w ich związku? Prawie nic! Rzeczywiście przez pierwsze kilka tygodni było między nami fajnie, byliśmy dla siebie milsi, tak jakby miesiąc miodowy. Teraz już jest jak było - śmieją się.

Źródło: TVN 7/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×