Kto pobił Michała Piroga?!

Komentarze

Skomentuj
 • kati (gość)

  o raju dajcie życ z tym trombieniem o żydach . teraz jak cos powiesz nie tak na żyda to koniec z tabą twoja karierą itd itp . to tak jak by tylko i wyłączenie oni ucierpieli i nikt poza nimi . trzeba ich chronic i wielbić. a inne rasy i narodowosci wyśmiewane i wykorzystywane to nic tego sie nie widzi o tym sie nie mowi ....!!!!!

  12.08.2018 09:31
 • NAPRAWDĘ (gość)

  Michał Piróg nie został przez nikogo uderzony - sam to wymyślił !!! :) W poniedziałkowy wieczór wybrał się z trzema znajomymi - Polakami (kobieta i 2 mężczyzn) - na dalszą wódkę do lokalu "Lenistwo", znajdującego się w pawilonach - na tyłach Nowego Światu w Warszawie. Był już wtedy mocno nietrzeźwy, ponieważ pił od wielu godzin. Tam zamówił kolejny alkohol i został obsłużony jak zawsze, czyli miło "Panie Michale, witamy...", itd. Wkrótce wyszedł na papierosa. W towarzystwie napotkanych fanów (dwóch młodych dziewczyn i chłopaka niskiego wzrostu - Polaków) wpadł na pomysł zademonstrowania im swojego "układu choreograficznego z lat dziewięćdziesiątych"... Zataczając się stracił równowagę i boleśnie zahaczył łukiem brwiowym o ścianę. Przerażeni świadkowie zdarzenia (ten sam młody chłopak) wprowadzili go do środka lokalu, przykładając chusteczki do krwawiącego oka. Następnie znajomi zawieźli rannego taksówką (na własny koszt) na pogotowie przy ul. Solec - gdzie został opatrzony, po czym odwieźli do domu i ułożyli do snu. W szpitalu (polskim) wypełnili też za niego niezbędne dokumenty, ponieważ sam Piróg nie był w stanie pisać. Oto cała prawda o antysemityzmie w Polsce... Natomiast to co Pan dalej uczynił w mediach Panie Michale, jest ohydną manipulacją!!! Wierutną bzdurą służącą nie wiedzieć jakim celom i komu. Bardzo proszę nigdy więcej się tak nie zachowywać wobec narodu polskiego i przeprosić przynajmniej te osoby, które jako świadkowie pańskiej pijackiej żenady, otoczyły Pana w tym dniu serdeczną opieką! Gdyby Pan czegoś nie pamiętał, to zapraszam do konfrontacji z istniejącymi dowodami tego zdarzenia. Być może również dla własnego zdrowia powinien Pan skierować się na terapię alkoholową i poważnie zastanowić nad kierunkiem jaki przyjęło pańskie życie? To oczywiście Pana prywatna sprawa. Powrotu do zdrowia, Polacy trzymają za Pana kciuki! ;)

  01.02.2014 17:20
 • chory na wszystko (gość)

  Jestem juz zmeczony zyciem w tym kraju :(

  29.01.2014 13:17
 • olo (gość)

  ajaja jest sie czym chwalic. wpierdziel dostał bo widac mu sie nalezało za całokształt. Jak sie chwali na prawo i lewo ze doooopcy facetów to ma jak ma....

  29.01.2014 09:22
 • abc (gość)

  Pewnie żydzi go pobili

  28.01.2014 21:26
 • qwerty

  żyd i pedał - toć to ideał wg wyborczej. Już lepiej być nie może

  28.01.2014 21:16
 • żyd (gość)

  Dobrze że nie pokazał dupy, to dopiero dla niektórych mógłby być szok

  28.01.2014 20:07
 • Janek (gość)

  ... też jestem pochodzenia Żydowskiego ale to nie jest problem bym dałbym w mordę każdemu homoseksualiście stojącemu za mną {za plecami} zbyt blisko {obrona konieczna}...

  28.01.2014 20:03
 • bzik13

  Irytuje mnie, że kolega poza celebrowaniem siebie na salonach sam celebruje także swój "intelekt". Pamiętam, jak mówił o Andrzeju Żuławskim, że ten nie jest reżyserem, a jedynie jest znany z tego "że jest reżyserem". Dla mnie to przygłup. Ale żeby każdego głupiego w mordę lać... toż w tym kraju łapy by odpadły.

  28.01.2014 19:20
 • JA (gość)

  Protokoły Mędrców Syjonu :)

  SYJONISCI .

  A ja umieszczam to i co ?

  28.01.2014 19:16
 • gostek (gość)

  pewnie jakis jego zazdrosny chłopak :))))

  28.01.2014 18:39
 • on, zwyczajny. (gość)

  Miłość do obnażania się przekracza już granice dobrego smaku...

  28.01.2014 17:56
 • Spoko Typ (gość)

  A kogo to interesuje, skoro sobie wstawia takie fotki na publiczne portale, to mu się to chyba podoba.

  28.01.2014 17:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×