Kto polegnie w muzycznej bitwie?

Prawdziwa walka rozpoczyna się w tę sobotę! Wielkie emocje czekają zarówno widzów jak i uczestników show!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: II EDYCJĘ "BITWY NA GŁOSY" CZAS ZACZĄĆ TELEDYSK "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO I ZDJĘCIA]

Drużyny z Opola i Brzegu są bezpieczne w pierwszym bezkompromisowym starciu wszystkich grup. 128 uczestników, 12 Gwiazd, 2 prowadzących, stanie jednocześnie na jednej scenie. Kto jako pierwszy będzie musiał pożegnać się z programem?

Jak zaprezentują się dwa "bezpieczne zespoły"? Edyta Górniak sięgnie po dość kontrowersyjny repertuar. Wybrana przez nią piosenka budziła sprzeczne opinie krytyków muzycznych i zwykłych odbiorców. Artystka pokusiła się jednak o zupełnie odmienną wersję tego przeboju. Czy wywołujący skrajne emocje hit zyska nowych zwolenników, gdy zostanie zaprezentowany w klubowych klimatach przez szesnastoosobowy zespół wokalny pod przywództwem Edyty? Drużyna Kamila Bednarka, chociaż bezpieczna w tym odcinku, to jednak musi trzymać poziom i dostarczyć wrażeń widzom, którzy na nią głosowali. Grupa wykona jeden z największych światowych evergreenów. Jak będzie brzmiał jazzowy standard w aranżacji reggae?

CZYTAJ TAKŻE: BOHOSIEWICZ I ZAMACHOWSKI W "BITWIE NA GŁOSY" REKORD "BITWY..." NA CASTINGU KUKULSKIEJ!

Eksperci programu coraz bardziej zaskakują swoimi spontanicznymi reakcjami. Ostatnio Zbigniew Zamachowski wskoczył na scenę i zaśpiewał w duecie z jedną z uczestniczek. Czy tym razem któraś z pań zaprezentuje dawkę swojego talentu wokalnego na scenie Bitwy?

Osiem największych gwiazd w Polsce zmierzy się już w tę sobotę, 17 marca, walcząc o pieniądze na szczytne cele. Jedna z drużyn niestety będzie musiała pożegnać się z programem. Kto jako pierwszy zejdzie z pola bitwy? Oglądajcie już w tę sobotę o 20.05, na antenie Dwójki!

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×