"Kto poślubi mojego syna?" 9.12.2015, odcinek 15. Czas na finał! [WIDEO]

To już ostatnie spotkanie z uczestnikami 2. edycji "Kto poślubi mojego syna?". Komu uda się stworzyć prawdziwy związek, a czyje drogi na zawsze się rozejdą?

Multimedia

"KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA? 2" ODCINEK 15. W ŚRODĘ, 9.12.2015 O GODZ. 20:50 W TVN!

Wyjątkowy pod każdym względem, drugi sezon programu "Kto poślubi mojego syna?" obfitował w emocje, których nie mógł spodziewać się nikt, nawet najbardziej biegli w sztuce miłosnej eksperci. Przez 14 tygodni obserwowaliśmy naszych bohaterów na drodze romantycznych uniesień, zaciekłych zmagań, sercowych rozterek, ognistych namiętności, ale niekiedy też wielkich rozczarowań. Przekonaliśmy się też o ogromnej sile matczynej miłości i o mocy nadzwyczajnej więzi pomiędzy matką i dorosłym dzieckiem. Byliśmy świadkami nieprzewidywalnych roszad w sercach przyszłych teściowych, które nie ustawały w testowaniu kandydatek i kandydatów do serc ich dzieci. Staliśmy się obserwatorami rodzących się nieśmiało uczuć, niewinnych flirtów, ale wszystko wskazuje też na to, że na naszych oczach narodziła się prawdziwa miłość.

Nadszedł dla naszych bohaterów dzień ostatecznej decyzji. Marta, Darek, Mateusz i Tomek muszą samodzielnie zdecydować o tym, komu ofiarują najważniejsze miejsce w swoim sercu. Czy ich wybory będą zgodne z oczekiwaniami matek? Jakie niespodzianki zgotują młodzi mężczyźni i czy ktokolwiek jest w stanie przewidzieć wybór pięknej modelki? Finałowy odcinek udowodni, że nawet najbardziej kręta i wyboista droga nie jest przeszkodą nie do pokonania dla prawdziwego uczucia, a tę właściwą osobę można spotkać wszędzie i w każdych okolicznościach. Wystarczy mocno wierzyć w miłość i mieć oczy szeroko otwarte.

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

"KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?" ODCINEK 14. KOGO WYBRALI UCZESTNICY? [ZDJĘCIA]
"KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?" ODCINEK 13. KTO ODPADŁ Z PROGRAMU? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
 • serio (gość)

  Sztuczny program wszystko jest sztuczne w tym sztusznym porogramie ta sztuczność jest tak sztuczna że sztuczniejszej nie widziałam

  09.12.2015 22:16
 • j (gość)

  mam syna,już dorosłego-przynajmniej metrykalnie, ale chyba bym się pochlastała,gdyby mój syn zachowywał się tak jak Darek...a jeszcze to głaskanie po nogach,czy bródce synusia przez mamusię....współczuję każdej synowej takiej mamusi. Boże uchroń mnie przed byciem taką "mamuśką",bo to co widziałam,to dla mnie prawie kazirodztwo.

  09.12.2015 21:44
 • Gos (gość)

  Ludzie ale ten program jest zjebany. Jak ci mama może wybierać z kim się masz ożenić. Same niedojeby.

  09.12.2015 21:41
 • kk (gość)

  Błąd w tytule program jest o 21,30 a nie o 20,50

  08.12.2015 12:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×