"Kto poślubi mojego syna?" odcinek 7, 15.10.2014. Czas na eliminacje!

W siódmym odcinku programu „Kto poślubi mojego syna?” nastąpią nieuchronne rozstania. Każdy z bohaterów będzie musiał odesłać jedną z czterech dziewczyn, które zostały zaproszone przez niego i jego mamę do domu.

Multimedia

Uczestnicy reality show „Kto poślubi mojego syna?” poznali się już zarówno z tej dobrej jak i ze złej strony. Teraz nadszedł czas pożegnań. W dalszym etapie programu każdy kawaler będzie mógł zostawić tylko trzy wybranki. Niektórzy z nich zbyt mocno przywiązali się jednak do swoich dziewczyn i odrzucenie jednej z nich będzie stanowiło ogromny problem. Inni natomiast zrobią to z łatwością.

ZOBACZ ZWIASTUN ODCINKA

Niestety wbrew intencjom swoich rodzicielek. Nie obędzie się więc bez płaczu, a w efekcie awantury o odrzuconą faworytkę mamy. Będzie to miało ogromny wpływ na dalszy los dziewcząt, które pozostaną w domu. Tymczasem, jedna z wybranek Artura, zdradzi w końcu swoją tajemnicę, coś co ukryła przed nim podczas pierwszej rozmowy na tak zwanej “szybkiej randce”.

Jak zareaguje Artur? I czy odpowiedź podpowie mu serca czy mama? Po eliminacji synów, ich mamy ponownie będą mogły wykonać swój ruch w celu dalszego dogłębnego sprawdzania pozostałych trzech kandydatek na synową. Poproszą więc dziewczyny o klucze do ich domów… Czy kandydatki zgodzą się im je wręczyć, czy też mają coś do ukrycia?

"Kto poślubi mojego syna?" w środę, 15 października o godz. 21.30 w TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×