"Kto to kupi?". Krzysztof Ufnal odejdzie z "Gogglebox. Przed telewizorem"? Mamy KOMENTARZ!

Krzysztof Ufnal to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jego cięte komentarze sprawiły, że już wkrótce widzowie TTV zobaczą go na antenie stacji w zupełnie nowej roli! Czy to oznacza, że odejdzie z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"? Znamy prawdę!

Multimedia

KRZYSZTOF UFNAL ODEJDZIE Z "GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM"?

Krzysztof Ufnal do tej pory był wam znany jedynie z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Tam, razem ze swoimi kumplami - Konradem Mariańskim i Kubą Felińskim komentowali telewizyjną rzeczywistość ze swojej kanapy. Krzysiek nie przebiera w słowach. Jego poczucie humoru i cięte riposty potrafią zaskoczyć.

Teraz sprawdzi się w nowej roli. Razem z Jankiem Pirowskim poprowadzą nowy program emitowany przez stację TTV - "Kto to kupi?" O co tam chodzi? Ludzie, którzy stworzyli ciekawe gadżety, mogą je tutaj przedstawić inwestorom i publiczności zebranej w studio. To od nich zależy, czy produkty zostaną kupione przez jury i widzów.

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" poprowadzi nowy program TTV! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Możemy uspokoić wszystkich, którzy byli zaniepokojeni, że nie zobaczą Krzyska Ufnala w "Gogglebox". Na wiosnę dostaniecie podwójną dawkę tego pana! Krzysiek komentuje:

W "Goggleboxie" z chłopakami to jest nasza wspólna przygoda i to był dla mnie priorytet. Dzięki uprzejmości stacji nie wykluczają się oba te projekty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ewa (gość)

    Zazdrość przemawia przez co nie których ,wszyscy trzej są zabawni a w szczególności Krzysztof,do tego są ładni i inteligentni ,a Krzysztof ma specyficzne poczucie humoru którego większość nie rozumie bo nie ma poczucia humoru i nie potrafi się śmiać z głupot

    29.06.2020 15:49
  • Jaja (gość)

    Felek wspaniały, kulturalny i nie rozumiem dlaczego tych dwóch się z niego nabijaja żenujące!!!!!

    02.04.2020 23:00
  • Jani (gość)

    Felek z całej trójki najsympatyczniejszy i kulturalny,Ufnal do googlebox pasuje,ale jako prowadzący nowy program niestety jest irytujący

    31.03.2020 23:34
  • Magda (gość)

    Pocałujcie Felka w d*pę, komedianci i cwaniaczki. On jest najprzystojniejszy i najmądrzejszy z Waszej trójki.

    28.03.2020 11:35
  • Haha (gość)

    " jego cięte komentarze " omg

    23.03.2020 22:29
  • jan (gość)

    jego odzywki są żenujące i odrażajace , komentarze irytujące i jeszcze sam się z tego cieszy powinien odejść

    08.03.2020 15:01
  • iza (gość)

    mógłby już nie wracać do gogglebox te jego komentarze wcale nie były zabawne jak mu sie wydawało wręcz irytujące, dlaczego inni potrafia sie zachować normalnie . NIECH NIE WRACA

    08.03.2020 15:00
  • Lena (gość)

    Ludzie ale jestescie zazdrosni ja go lubie dostal szanse zobaczymy czy sie sprawdzi

    06.03.2020 20:35
  • Monia (gość)

    Z reguły lubię jego komentarze w Gogglebox, chociaz ciągle dowcipy z Felka sa juz troche nużące. W I kto to kupi te troche gwiazdorzy, jego żarty maja wysunąć jego osobe jako prowadzącego na pierwszy plan - obejrzałam 1. odcinek - program ogólnie nudny.

    01.03.2020 22:10
  • mario (gość)

    Patologia

    01.03.2020 20:15
  • zara (gość)

    oni sa najfajniejsi ale jako trio

    18.02.2020 20:42
  • Artur (gość)

    Felek jest najbardziej kulturalną osobą z całej trójki. A ten koleś to typowy narcyz, który się wkręcił do TV chamstwem i pozą inteligenta. Jego gwiazdeczka szybko spadnie, podobnie jak większości pseudo menadżerów :)

    18.02.2020 19:31
  • Kaska (gość)

    Szkoda inwestujecie akurat w tego pana. Ta trójka kanapowa jest najbardziej żenująca ze wszystkich a ten pan jest niegrzeczny i bardzo prosty mimo iż udaje inteligenta. Dlatego już tak często nie sięgam po TTv i ten program. Sama jestem dziennikarka i wiem jaki przyświeca cel produkcji ale może jednak to za bardzo słabe jest?

    13.02.2020 11:04
  • fanka Jakuba (gość)

    Ma chłopak charyzmę , ale to docinanie kumplom z kanapy jest niesmaczne i żenujące.

    09.02.2020 10:49
  • Ufnal (gość)

    Ten debil nie zrobi z siebie większego cioty niż im jest.

    08.02.2020 23:00
  • Kika (gość)

    Najfajniejszy team w Googlebox! 😘 😘 😘