Kto wygra "Bitwę na głosy"?

Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MĘSKA GRA W "BITWIE NA GŁOSY" KUSZYŃSKA ODPADŁA Z "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO]

Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka?

Obie drużyny stoczą walkę o zwycięstwo i nagrodę - 100 tys. zł., którą przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. Zespół Ryszarda Rynkowskiego wesprze Fundację Elbląg, zaś drużyna Kamila Bednarka - Fundację Rozwój. Finaliści walczyć będą także o szansę wystąpienia w specjalnym 11-tym odcinku "Bitwy na głosy", w całości poświęconym zwycięskiej grupie. Zanim poznamy zwycięzców II edycji muzycznego show, na scenie pojawią się wszyscy artyści i ich zespoły. Na tę specjalną okazję przygotowali nowe utwory w oryginalnych odsłonach. Niektóre gwiazdy naprawdę poniosła fantazja. Kogo najbardziej? Którzy liderzy zaskoczą podczas finałowej gali?

CZYTAJ TAKŻE: ŁÓDZKA DRUŻYNA ODPADŁA PRZEZ BŁĄD TVP? PANASEWICZ ODPADŁ Z "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO]

Wyjątkowy odcinek, niepowtarzalna okazja, więc nie może zabraknąć niespodzianek. Jedną z nich będzie specjalny utwór zaśpiewany przez wybranych solistów wszystkich ośmiu zespołów. Kogo wybrały do tego występu gwiazdy? Kto zostanie najbardziej doceniony i okrzyknięty talentem II edycji "Bitwy na głosy"? Dowiecie się już w najbliższą sobotę! A jeden z największych hitów Michaela Jacksona zabrzmi jak nigdy dotąd!

Jaką broń wybiorą w ostatecznej rozgrywce panowie Ryszard i Kamil? Wyjątkowe wykonania, repertuar budzący mnóstwo emocji oraz efekty specjalne. Kamil Bednarek w swoich poszukiwaniach będzie bardzo konsekwentny. Wraz z zespołem przygotuje piosenkę Michaela Jacksona, która kojarzona jest z wartościami bliskimi przekazowi muzyki reggae. Drugi wybór padł po raz kolejny na zespół U2. Już raz utwór tej grup przyniósł im szczęście. Czy repertuar irlandzkiej formacji to dobry omen? Z kolei Ryszard Rynkowski postawi na jedną z najpiękniejszych ballad polskiej muzyki. Czy piosenka legendarnego zespołu Dżem o bardzo sugestywnym tytule, poruszy na tyle serca widzów, że wyślą sms-y na grupę z Elbląga? Zawsze pozostaje jeszcze drugi numer, który może ich przekonać na 100 procent. A będzie on całkowitym przeciwieństwem melancholijnego klimatu - eksplozja energii i dowcipne podejście. Czy brytyjski humor rozbawi również Polaków?

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJCIE PIERWSZEGO FINALISTĘ "BITWY NA GŁOSY" ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI JUROREM DLA PIENIĘDZY

A pozostali artyści z okazji ostatniej prezentacji ich grup na scenie "Bitwy na głosy", mają kilka niespodzianek. Mezoteam wykona piosenkę wraz z gościem specjalnym, który wcześniej nie tylko występował z Mezem, ale również z inną artystką, która prowadziła jedną z drużyn w tej edycji. Janusz Panasewicz swoim wyborem zdradzi za co uwielbia Beatę Kozidrak i jaki utwór Bajmu podoba mu się najbardziej. Monika Kuszyńska zaskoczy wyjątkowym występem. Bardzo pracowicie spędziła ostatnie tygodnie i w finale wraz ze swoim zespołem zaśpiewa własną piosenkę premierową. Plany zaangażowania drużyny z Łodzi sięga daleko w przyszłość po programie. A pierwszy przystanek to Festiwal Piosenki w Opolu. Widzowie będą mieli szansę przekonać się jak silne więzi wytwarzają się nie tylko pomiędzy członkami zespołów, ale również pomiędzy gwiazdami a ich podopiecznymi. Grupa z Opola pod przewodnictwem Edyty Górniak, wyśpiewa piosenkę wiecznie żywej legendy - Elvisa Presleya. Dlaczego Edyta wybrała właśnie repertuar tego artysty? Z tą piosenką wiąże się wiele wspomnień… Jakich? Wokalistka zdradzi już w najbliższą sobotę. Natalia Kukulska postawiła na współczesny repertuar. Numer Justina Timberlake’a, w nowej aranżacji, wyśpiewa jej drużyna. Drugi warszawski zespół, pod dowództwem przyszłych mam - Natalii i Pauliny Przybysz, wykona największy hit grupy Gotye.

Kto zostanie zwycięzcą drugiej edycji "Bitwy na głosy"? Kamil Bednarek i drużyna z Brzegu? Czy może Ryszard Rynkowski i jego elbląski zespół? Wszystko okaże się już w tę sobotę! Przekonajcie się kto będzie o godzinie 20.05 na antenie Dwójki!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×