Kto wystąpi w 2. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"? ZNAMY pierwsze nazwiska!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" okazał się ewidentnym sukcesem, dlatego naturalne jest, że Polsat podjął decyzję o jego kontynuacji. Ujawniono już pierwsze nazwiska osób, które wezmą udział w show.

Multimedia

Nina Terentiew w rozmowie z WirtualneMedia.pl zdradza, że w drugiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy na pewno Joannę Liszowską i Jacka Kawalca!

CZYTAJ TAKŻE: DRUGA EDYCJA "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" JESIENIĄ W POLSACIE! KATARZYNA SKRZYNECKA WYGRAŁA "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"!

- Joanna Liszowska jest bardzo dobrą aktorką i piosenkarką, była zwyciężczynią drugiej edycji "Jak oni śpiewają", a teraz nagrywa swoją płytę. Umiejętności aktorskie Jacka Kawalca mogliśmy poznać w "Ranczu". Jacek nie tylko śpiewa, ale też świetnie operuje mimiką twarzy. Cieszy się od lat dużą sympatią widzów. Wiem, że potraktuje ten program jak wielką aktorską przygodę - komentuje Terentiew dla WirtualneMedia.pl.

Według serwisu, w roli jurorki programu zobaczymy Katarzynę Skrzynecką - zwyciężczynię pierwszej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×