Kto zagra w serialu TV Puls „Przypadki Cezarego P.”?

Do obsady serialu komediowego „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej dołączyli kolejni znani aktorzy. Produkowany przez Telewizję Puls serial w reżyserii Macieja Ślesickiego będzie miał swoją premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

Multimedia

Piotr Zelt w serialu „Przypadki Cezarego P.” zagra Łukasza – przyjaciela Cezarego P. i pracownika agencji aktorskiej. Zelt jest znany z takich filmów, jak „Tato”, „Szamanka” czy „Killer”. Największą popularność przyniosła mu jednak rola Arniego w popularnym serialu „13 posterunek”. Joanna Orleańska wcieli się w postać sąsiadki Cezarego P. – Agaty. Aktorka debiutowała w filmie Władysława Pasikowskiego "Słodko-gorzki", ale popularność przyniosła jej rola Joasi w serialu „Złotopolscy”. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w filmie „Zbliżenia” w reżyserii Magdaleny Piekorz. Do obsady serialu dołączyły ponadto Marieta Żukowska i Małgorzata Rożniatowska. Żukowska, znana z ról w tak popularnych serialach, jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Majka”, zagra byłą żonę Cezarego P. – Magdę. Z kolei Małgorzata Rożniatowska będzie Ireną, agentką Cezarego P. Aktorka jest dobrze znana z serialu „Złotopolscy” i filmu „Cześć, Tereska”.

CZYTAJ TAKŻE: TELEWIZJA PULS WYPRODUKUJE SERIAL Z CEZARYM PAZURĄ JOANNA ORLEAŃSKA I PIOTR ZELT ZAGRAJĄ W SERIALU "PRZYPADKI CEZRAEGO P."

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wcieli się w swoje alter ego inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt.

Serial będzie składał się z trzynastu półgodzinnych odcinków. Zdjęcia będą realizowane od stycznia do marca 2015 roku w Warszawie. Serial będzie miał ogólnopolską premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×