Kto zasiądzie w jury nowej wersji "Tańca z gwiazdami"?

Polsat oficjalnie potwierdził, że od marca będzie pokazywał "Taniec z gwiazdami", co zapoczątkowało spekulacje, kto zasiądzie za stołem jurorskim w programie.

Multimedia

- Z radością potwierdzamy, że na początku marca ruszy pierwsza edycja "Tańca z gwiazdami" Telewizji Polsat - poinformował portal Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

CZYTAJ TAKŻE: TO JUŻ PEWNE! "TANIEC Z GWIAZDAMI" W POLSACIE! TVN NIE CHCIAŁ POWROTU "TAŃCA Z GWIAZDAMI"

Po tej informacji rozgorzała dyskusja, kto wystąpi w roli jurora w nowej wersji programu. Wiadomo już, że mimo otrzymania propozycji, Zbigniew Wodecki nie przewiduje swojego udziału w show.

- Już wcześniej mówiłem wielokrotnie, że nie mam czasu. Nie wezmę udziału, mimo że to jest świetna audycja... było powiadomienie, ale moja postawa wyjaśniła sprawę. Ja mam za dużo swojej pracy, to by mi kolidowało z koncertami - powiedział Wodecki "Faktowi".

Wszystko wskazuje na to, że nikt z najbardziej znanego składu jury "Tańca..." nie pojawi się w nowej odsłonie show: Iwona Pavlović praktycznie wycofała się z życia towarzyskiego, Piotr Galiński chciał już dawno pożegnać się z tym programem, zaś Beata Tyszkiewicz cieszy się z odzyskanych weekendów...

CZYTAJ TAKŻE: ZBIGNIEW WODECKI MA 1400 ZŁ EMERYTURY "TANIEC Z GWIAZDAMI" BYŁ DLA BEATY TYSZKIEWICZ NIEWOLĄ Kto zamiast nich?

Afterparty.pl przekonuje, że gospodarzami będą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, trenerami gwiazd pozostaną zaś między innymi znani z poprzednich edycji show Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, Krzysztof Hulboj i Jan Kliment. Choreografią programu miałby zająć się Agustin Egurrola.

Ta ostatnia informacja jest dość zaskakująca, bo przecież Egurrola wciąż związany jest z konkurencyjną wobec Polsatu stacją TVN. Występuje tam w "Mam talent". CZYTAJ TAKŻE: KTO WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZADMI" W POLSACIE? KOGO AGUSTIN EGURROLA WIDZIAŁBY W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×