Kto zastąpi Marka Piekarczyka w "The Voice of Poland"?

Producenci "The Voice of Poland" chcą, aby jurorami ich show byli artyści młodego pokolenia.

Multimedia

O tym, że Marek Piekarczyk rozstanie się z "The Voice of Poland" mówiono od dawna. Jego następcą miał być albo Grzegorz Skawiński, albo Janusz Panasewicz. Ponoć żaden z nich nie ma na to szans.

CZYTAJ TAKŻE: NIE BĘDZIE MARKA PIEKARCZYKA W 5. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"? KTO GO ZASTĄPI? STARTUJĄ CASTINGI DO PIĄTEJ EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"!

  • To nieprawdziwe spekulacje - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl osoba pracująca przy produkcji formatu. Jak zapewnia serwis, zgodne z prawdą są tylko informacje o rozstaniu z "The Voice of Poland" Marka Piekarczyka. Jednak ani Grzegorz Skawiński, ani Janusz Panasewicz nie są kandydatami na nowych jurorów programu.

Powodem, dla którego dwaj wspomniani muzycy nie znajdują się na liście oczekiwań producentów jest ich wiek. Grzegorz Skawiński właśnie skończył 60 lat, zaś Janusz Panasewicz liczy sobie 58 wiosen i obaj panowie są od kilkudziesięciu lat na estradzie. Ekipa przygotowująca "The Voice of Poland" chce zaangażować kogoś młodszego - informują Wirtualnemdia.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×