Która rola przyniosła Przemysławowi Sadowskiemu pierwsze pieniądze?

W najnowszym numerze tygodnika "Tele Świat" Przemysław Sadowski, który brawurowo wciela się w rolę komisarza Andrzeja Czyża w "Na krawędzi 2", wyznał - co trzyma go w ryzach i jak zainwestował swoje pierwsze zarobione pieniądze.

Multimedia

Co jest ważne dla Przemysława Sadowskiego? - Kredyt hipoteczny! To, że mam trójkę dzieci i muszę im zapewnić byt.. Czasem jakieś decyzje zawodowe podejmowałem pod kątem lepszych pieniędzy, nie ukrywam tego. Nigdy nie starałem się być zbuntowanym artystą, co to przymiera głodem, ale nigdy też dotąd nie musiałem robić czegoś wyłącznie dla pieniędzy . Jakoś na razie udaje mi się to łączyć - zdradza Przemysław Sadowski.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW! "NA KRAWĘDZI 2". ZOBACZ GALERIĘ Z 11. ODCINKA NOWEJ SERII! [ZDJĘCIA]

A w co zainwestował swoje pierwsze pieniądze? - Pierwsze pieniądze z filmu, z "Syzyfowych prac", zainwestowałem w telefon komórkowy. - Bo chciałem, żeby reżyserzy mogli zawsze do mnie zadzwonić - wspomina z rozrzewnieniem Sadowski.

A 12 . odcinek "Na krawędzi 2" już jutro, 13 listopada, o godzinie 22:05, na antenie Polsatu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×